وانت بار تهران

حمل و نقل چیست؟


در معنی جامع و کامل تر می توان گفت که حمل و نقل از دو کلمه ی حمل به معنی برداشتن و نقل به معنی جابه جا کردن است. که حمل و نقل به عنوان واژه ای هم ردیف با باربری قرار می گیرد که در کل از این واژه ها در خصوص جابه جایی اسباب و اثاثیه و کالا ها از مبدا تا مقصد استفاده می شود.

هدف از باربری چیست؟


هدف از باربری جابه جایی آسان تر اثاثیه و کالا می باشد که به وسیله ی شرکت های حمل و نقل انجام شده و تمامی محدودیت های فیزیکی و انسانی جبران می شود.
باربری و جابه جایی از دیر باز مورد توجه و استفاده ی مردم بوده و با پیشرفت تمدن باربری نیز گسترش یافته و شرکت هایی برای این امر تاسیس شده است.
در گذشته های دور نیز باربری به وسیله ی کالسکه ها و چرخ ها انجام میشد ولی با توسعه ی شهری و پیشرفت صنعت وسایل متفاوت و مجهز تری برای باربری تعبیه شدند. و امروزه برای حمل و نقل های درون شهری و حتی برون شهری با هر مقدار مسیر، از خودرو، کامیون، خاورهای مجهز،وانت بار،نیسان بار و کانتینر استفاده می شود و برای مسیرهای بین المللی نیز از خطوط هوایی، دریایی، ریلی استفاده میشود .


باربری میرداماد با سابقه چندین ساله که درامر باربری و حمل اثاثیه دارد تمامی ویژگی ها و معیارهای متناسب با امر باربری را دارا بوده و دارای سیستم حمل و نقلی مناسب و مجهز به  بروزترین تجهیزات باربری از جمله وسایل بسته بندی و کارگران مجرب و کارازموده جهت حمل اثاثیه و کالاهای مشتریان خود می باشد. همچنین این شرکت با داشتن ماشین آلات مجهز و بروز مخصوص حمل اثاثیه می تواند با توجه حجم کالا های شما ماشین مورد نیاز را در اختیارشما قرار دهد به اینصورت که اگر حجم کالای شما جهت باربری کم بود شما می توانید از ماشین های مانند وانت بار و نیسان بار استفاده کنید و یا اینکه همزمان می توانید هم از کامیون و ماشین های سنگین و هم از وانت بار استفاده کنید .

وانت بار های شرکت باربری میرداماد دارای تجهیزاتی همانند ماشین های سنگین این شرکت می باشند به اینصورت که از هر حیث عملیات جابجایی اثاثیه شما را با امکانات و تجهیزات کامل از بسته بندی تا حمل و جابجایی انجام می دهند و وانت بار ها دارای کابین هستند تا در هنگام بارندگی نیز عملیات باربری با موفقیت انجام گیرد و اختلالی در روند آن ایجاد نشود.

اگر شما عزیزان نیز نیازمند وانت بار جهت حمل کالای خود هستید می توانید همکاران ما در بخش باربری وانت بار تهران تماس بگیرید

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
fast-call