باربری

چرا به شرکت های باربری نیاز داریم؟

افزایش روز افزون جمعیت و توسعه ی اقتصادی در کلان شهرها، تمایل افراد جهت دستیابی  به تسهیلات، موجب توسعه ی شهر نشینی شده و حمل و نقل به طور چشم گیری شدت گرفته است. از این رو افزایش جابه جایی اسباب و اثاثیه و کالاها و همچنین حمل و نقل و باربری از مکانی به مکان دیگر منجر به رشد و تاسیس شرکتهای باربری جهت تسهیل در این امر برای عموم گردیده است.
بیشتر عوام برای رفاه بیشتر و بهره وری در حمل و نقل درون شهری و برون شهری از شرکت های باربری یاری گرفته و بیشتر کارهای خود را اعم از بسته بندی اولیه ، جابه جایی، نظافت و حمل بار از مبدا به مقصد را به پرسنل شرکت سپرده و در مقابل انتظار کیفیت و سلامت اسباب و اثاثیه و همچنین به صرفه بودن هزینه ها را خواهانند.

اگر می خواهید یک اثاث کشی بی دغدغه ای را  داشته باشید اینجا کلیک کنید. 

 

باربری شهری

امروزه شرکتهای حمل و نقل بین شهری و باربری به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت حمل اثاثیه اداری، اسباب کشی و اموری مشابه آن را انجام میدهند. در گذشته جا به جایی در خانه ها مثل امروز نبوده است. چرا که خانواده ها برای سالهای سال در یک منزل اقامت میکردند  و خانه ها بین چند خانواده به صورت مشترک استفاده میشد. با رشد شهر نشینی و ایجاد اجاره نشینی، جا به جایی در سطح شهرها گسترش یافت. اما جا به جا کردن لوازم یک منزل، شرکت یا ساختمان کار هر فردی نیست. کمترین آسیب جا به جایی لوازم به کمک افراد ناوارد میتواند آسیب رسیدن به لوازم باشد. از این رو لازم بود تا شرکتهایی پدید آیند که به صورت تخصصی و با مهارت به ارائۀ خدمات باربری و جابه جایی لوازم بپردازند.
این جا به جایی ها باید توسط افراد متخصص وحرفه ای انجام گیرد چرا که اگر وسیلۀ شما به درستی جا به جا نشود امکان آسیب دیدگی و شکستگی آن وجود دارد. لوازم باید به نحوی صحیح در کنار هم قرار گیرند که در مسیر جا به جایی در طول شهر یا از شهری به شهر دیگر کمترین آسیب به آنها وارد شود. همچنین جا به جایی لوازم از ماشین حمل به منزل جدید نیز دارای اهمیت است.

 


 ما در شرکت باربری میرداماد در تمامی این مراحل همراه شما خواهیم بود تا بهترین و کم هزینه ترین ها برای شما رقم خورد پس تمامی امور خود را از اول بسته بندی از مبدا تا آخر جابه جایی در مقصد را به ما بسپارید و با اطمینان خاطر تحویل بگیرید.

شرکت باربری میرداماد از زمان شروع فعالیت به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده ، به همین منظور به جهت سهولت در کار مشتریان ، شرح کوتاهی از فعالیت های باربری شرکت در مناطق گوناگون پایتخت را بیان می کند .

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به: منازل، موسسات، ادارات، شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی، درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد.

با توجه به اهمیت بالای حمل و نقل و باربری درون شهری در جهان امروز شرکت باربری میرداماد به جهت آسودگی مشتریان همیشگی خود و سهولت دسترسی آنان به اطلاعات، تصمیم به ارائه بخش کوچکی از فعالیت های باربری درون شهری شرکت در مناطق چند گانه ی کلان شهر تهران کرده است.

 

حمل اثاثیه

 

باربری شمال تهران:

در شهر تهران افراد زیادی خواهان تغییر محل زندگی خود و جابه جایی از محل های مختلف به سمت شمال شهر تهران هستند. بنابراین مهاجرت افراد به این مناطق که دارای امکانات مناسبی است، امری بدیهی می باشد.
از محله های شمال تهران می توان به ازگل – اقدسیه- الهیه- اوین- تجریش- داراباد- دربند- زعفرانیه- فرمانیه- فرشته- قیطریه- کامرانیه- ولنجک-نیاوران- پاسداران- جردن- دیباجی- میرداماد- دولت- اختیاریه- اشاره کرد.
جالب است بدانید قیمت ملک در این مناطق از بالاترین متوسط قیمت در پایتخت برخوردار است.
در حال حاضر امروزه شاهد سرعت تغییر و تحولات علمی و فناوری در زمینه های مختلف هستیم.  بشر مدام در فکر نوآوری در زمینه و شغل های مختلف در جهت بهبود امور است.
یکی از این تحولات در سالهای گذشته در حوزه ی حمل و نقل بوده که به طور گسترده  رواج پیدا کرده است. سیستم های باربری و حمل و نقل هوشمند و مجهز که به موجب تغییرات شگرف در بهبود عملکرد و کارایی، کیفیت و ایمنی، در حمل و نقل و باربری شده است.
در تهران نیز شرکت های باربری زیادی به طور وسیع فعالیت دارند که در این میان درصد زیادی به حمل و نقل جاده ای در جابه جایی کالاها می پردازند.
باربری میرداماد در شمال تهران به فعالیت پرداخته و در راستای باربری بهتر با خدماتی نوین در جهت خدمت به مردم می کوشد و تمامی مشتریان و شهروندان را در تمامی زمینه ها در این امر یاری می دهد. همچنین مشاوران ما در شرکت حمل و نقل میرداماد به طور رایگان  و در هر زمان از شبانه روز به سوالات شما پاسخ داده و شما را راهنمایی می کنند.

 از مهمترین مناطقی که باربری شهری در تهران خدمت رسانی میکند میتوان به مناطق

باربری یوسف آباد

 

باربری جردن


باربری شریعتی


باربری ولنجک


باربری سعادت آباد


باربری بلوار ارتش


باربری پاسداران


باربری تجریش


باربری ولیعصر


 

 

 

باربری شمال تهران


باربری غرب تهران:

از محله ها و مناطق غرب تهران می توان به پونک، جنت آباد، گیشا، تهرانسر، آریا شهر، طرشت، شهران، فردوس، آزادی، شهر زیبا، اکباتان، آپادانا، ستارخان، کن، حصارک اشاره نمود.
تهران از غرب به بزرگراه چمران راه می یابد.
در سالهای اخیر با توجه به رشد جمعیت و افزون شدن اقتصاد از لحاظ واردات، صادرات و یا حتی نقل مکان ها به دلایل مختلف اعم از پیشرفت، خدمات ناشی از حمل و نقل و باربری در جهان امروز افزایش یافته است.
به دلیل اهمیت زیاد باربری، حمل و نقل دارای جایگاه بالایی است که نیاز به بهره وری و ارتقا دارد.
حمل و نقل در تهران تقریبا دارای یک روند صعودی است و شرکتها و مراکز باربری به دنبال کسب اعتبار در میان مردم هستند.
باربری میرداماد در غرب تهران از اعتبار زیادی در میان مردم برخوردار است و با کسب اعتماد هر روزه به این اعتماد و اعتبار افزوده و دارای جایگاه بالا و ویژه ای می باشد.
باربری میرداماد در تمامی مناطق به خصوص غرب تهران برای پیشرفته شدن بازار مالی به تمامی خدمات بیمه ای دسترسی داشته و برای پیشرفته شدن شرکت باربری نیز کیفیت خدمات شرکت را بالا برده و رانندگان با سابقه و با تجربه ای را به یاری گرفته و کیفیت و عملکرد پرسنل خود را مورد ارزیابی قرار داده است و با اطمینان خاطر از عملکرد خود، خدمات بی پایانی را در تمامی ساعات شبانه روز به تمامی مشتریان ارائه می دهد.

 

 

باربری غرب تهران


باربری شرق تهران:

شرق تهران محده ای از تهران است که در شرق شهر و نواحی متمایل به آن قرار دارد. تهران دارای مناطق 22 گانه است که مناطق 4 و 8و 13و 14و 15 در شرق جای گرفته و مناطق 3و 7 و 12 متمایل به شرق هستند.
هروی- رسالت- تهران پارس- حکیمیه- شمیران- امام حسین- افسریه- مسعودیه- پیروزی- دماوند- هفت حوض- لویزان- وحیدیه- نظام آباد- شمس آباد- نارمک از محله های شرق تهران بوده و نیز بزرگراه امام علی- بزرگراه ارتش- بزرگراه آزادگان- بزرگراه شهید بابایی- بزرگراه بسیج- بزرگراه محلاتی- بزرگراه رسالت- بزرگراه صدر- بزرگراه مدرس- بزرگراه حقانی و .... را می توان برشمرد.


از عوامل موثر و معیارهای مهم باربری در شرق تهران می توان:

کارایی بازار خدمات:
-رقابت در بازارهای داخلی
-اندازه تسلط بازار، اعتماد و اعتبار
-درجه مشتری مداری- کیفیت

کارایی بازار کار:
-رابطه پرسنل و کارفرما در شرکتهای حمل و نقل
-طریقه ی پرداخت دستمزدها در شرکت باربری
-نظام استخدام و اخراج پرسنل
-مدیریت بر اساس صلاحیت مناسب

نکات گفته شده می تواند نقطه ی ضعف یا قوت یک شرکت باربری به حساب آمده و رقابت پذیری به وجود آورد.
از محاسبه و بررسی روند شاخص های ذکر شده می توان گفت که مدیریت مطلوب باعث ارتقا و کیفیت عملکرد باربری شده و باعث به وجود آمدن پیشرفت در میان مردم شود.

شرکت باربری و حمل و نقل میرداماد در شرق تهران به تقویت نقاط ضعف خود پرداخته و از ارائه ی انتقاد و پیشنهاد از سوی مشتریان کاملا استقبال کرده و در صدد رفع ضعف های خود می کوشد.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

شماره های تماس جهت دریافت سفارش شما مشتریان عزیز:  44362933   -  44362934   - 09192427871  -  88570759 - 2290084909121492813

شعار ما: اطمینان، آسایش، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

پرسش و پاسخ

محمد

سلام. خسته نباشید. بیمه شامل حال باربری درون شهری هم میشه یا فقط خارج از تهران رو شامل میشه؟
۱۳۹۶/۱۰/۱۸
 
operator

پشتیبانی

با سلام. تمامی باربری هایی که زیر نظر هستند هم درون شهری و هم بیرون شهری، اسباب و اثاثیه رو بیمه می کنند. باربری میرداماد هم زیر نظر بوده پس در هر شرایط اسباب و وسیله های شما شامل بیمه ی باربری می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸

محمد حسین

با عرض سلام وخسته نباشید به کارکنان باربری میرداماد بنده از تبریز ایمیل میزنم یک کامیون میخواستم برای روز پنج شنبه که از یافت اباد یک دست مبل بار بزنه و در تبریز تحویل بده چون مبلمان جهیزیه دخترم هستش خواهشم اینه که سالم بار بزنه و صحیح و سالم تحویل بده در ضمن به راننده بگید اگه سالم تحویل بده دو تا تراور 50 هزار تومانی انعام میدم
۱۳۹۴/۱۲/۰۳
 
operator

پشتیبانی

از شما خیلی سپاسگزاریم از بابت سخاوتتان وظیفه باربری سالم تحویل دادن بار میباشد شما خیالتون راحت دارید با اتوبار میرداماد بار جابه جا میکنید اتوباری که 15 سال تجربه کاری داره محبت بفرمایید با دفتر باربری تماس بگیرید تا اقدامات لازمه را انجام بدند با تشکر
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

شعبانی

سلام خسته نباشید به برادرانمون در اتوبار تهران شعبانی هستم از زنجان به یاری خدا برای روز چهارشنبه یک کامیون میخواستم که از شهر زنجان بارگیری میشه و در میرداماد تهران تخلیه میشه با توجه به تعریفاتی که از اتوبار تهران شنیدم مزاحم اوقات شریف شما شدم ایا برای اتوبار شما امکان دارد یک کامیون با سه کارگر برامون بفرستید البته با دفتر اتوبار تماس میگیرم تا هماهنگی های لازمه را انجام بدم با تشکر
۱۳۹۴/۱۲/۰۳
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام و عرض ادب داریم خدمت زنجانیان عزیز و گرامی اتوبار ما متعلق به شماست از اینکه اتوبار ما را برای جابجایی انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم را انجام بدند با تشکر
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

محمودیان

با سلام محمودیان هستم از شرکت پاکبان میخواستم بدونم که ایا برای شرکت باربری شما امکانش هست 4 تا کامیون در اختیار شرکت ما قرار بدهید برای یک هفته با تشکر
۱۳۹۴/۱۲/۰۱
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام دارم خدمت محمودیان عزیز برای باربری ما باعث افتخاره که در خدمت شما ثروران گرامی باشیم با تشکر
۱۳۹۴/۱۲/۰۱

محبی

با سلام و خسته نباشید به مدیریت محترم باربری میرداماد ضمن خسته نباشید خواستم از بابت همکاریتون تشکر و قدر دانی کنم امیدوارم که بتونیم در اینده بیشتر با هم همکاری داشته باشیم با تشکر محبی مدیر بخش خدمات شرکت پخش دامداران
۱۳۹۴/۱۲/۰۱
 
operator

پشتیبانی

ما هم از شما سپاسگزاریم و افتخار میکنیم که با شرکت شما همکاری داریم و از شما بسیار ممنونیم  و باربری میرداماد همیشه در خدمت شماست
۱۳۹۴/۱۲/۰۱

سلوکی از میرداماد

با سلام و خسته نباشید به زحمت کشان باربری تهران بنده سلوکی هستم از میرداماد عرض کنم خدمتتون برای فردا روز شنبه کامیون میخواستم با 4 کارگر که از میرداماد میدان مادر بارگیری میشه و در یوسف اباد تخلیه میشه خواستم از الان اعلام کنم که برای فردا برام رزرو کنید که محبت بفرمایید سر ساعت کامیون درب منزل باشه با سپاس فراوان
۱۳۹۴/۱۱/۲۳
 
operator

پشتیبانی

ما هم عرض ادب داریم خدمت جنابعالی باربری میرداماد در خدمت شماست شما محبت کنید با دفتر باربری تماس بگیرید تا براتون رزرو کنند با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۲۳

طاهری از میرداماد

سلام مسئول محترم باربری میرداماد این چه کارگرهایی بود فرستاده بودی خسته بودند اصلا جون کار کردن نداشتند لطفا دقت کنید بازرس بفرستید ببینید چه جوری کار میکنند
۱۳۹۴/۱۱/۲۱
 
operator

پشتیبانی

ما از شما عذر خواهی میکنم براتون جبران میکنم در ضمن کارگرها را هم برای همیشه فرستادم مرخصی از اینکه به ما گوشتزد کردید از شما ممنونم
۱۳۹۴/۱۱/۲۱

شکوهی از میرداماد

با سلام و عرض ارادت شکوهی هستم از میرداماد خواستم هم تشکر کنم از کارگرهای اتوبار هم یک کوچولو شکایت داشتم تشکر از بابت جابجایی اثاث خونه ام که سالم و بدون ضرر زدن جابجا شد خوشحالم واز دست اندرکاران باربری تشکر میکنم واما گله ام این بود که با این که چند بار تاکید کردم که از اسانسور استفاده نشه ولی باز به حرفام توجهی نکردند خواستم یک تذکر بدید به کارگرها با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۱۶
 
operator

پشتیبانی

از شما سپاسگزارم که به باربری ما اعتماد کردید و جابجایی اثاث منزلتون را به کارگرهای اتوبار ما سپردید از شما تشکر میکنم اما از جهت استفاده از اسانسور کارگرها را تنبیه خواهم کرد که دیگه تکرار نشه
۱۳۹۴/۱۱/۱۶

خلیلی

با سلام وخسته نباشید به مسئول محترم سرویس دهی اتوبار میرداماد حمید هستم از میرداماد برای فردا کامیون میخواستم با 3 کارگر راستش اثاثم زیاد نیست مبلمان ندارم تختخواب هم ندارم فقط خواهشم از مسئول اتوبار اینه که هوای ما را داشته باشید با تشکر حمید
۱۳۹۴/۱۱/۱۴
 
operator

پشتیبانی

بله حتما شما مطمئن باشید اصلا شما هر چه قدر دوست داشتید از بابت هزینه ها پرداخت کنید هدف اتوبار میرداماد رضایت همشهریان عزیز میباشد ما در خدمتیم
۱۳۹۴/۱۱/۱۴

مرتضوی

با سلام وخسته نباشید مرتضوی هستم از تهران دو تا کامیون مسقف میخوام که داخلش موکت کاری شده باشه که از خاوران بارگیری میشه به تبریز که بارش هم خیلی حساس و شکننده میباشد خواهشم از مسئولین اتوبار اینه که محبت کنید پتو برای پیچیدن دور مبلها زیاد بفرستید البته با دفتر اتوبار تماس میگیرم و کامل توضیح میدم با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۱۰
 
operator

پشتیبانی

از شما سپاسگزارم که به اتوبار ما اعتماد کرده و بارتان را به ما میسپارید شما خیالتون راحت باشه یک کامیون میفرستم که صحیح و سالم اثاثتون بارچینی کنند و سالم هم به شما تحویل بدند
۱۳۹۴/۱۱/۱۰

سلیمانی از میرداماد

با عرض سلام و معذرت خواهی به مدیریت باربری تهران سلیمانی هستم بنده از بابت رفتار ناشایستی که تلفنی با منشی باربری داشتم از شما پوزش میخواهم خواستم از شما وکارگرهای اتوبار هلالیت بطلبم دیروز از یک جای دیگه عصبانی بودم امیدوارم عذر خواهی منو قبول کنید
۱۳۹۴/۱۱/۰۷
 
operator

پشتیبانی

مشکلی نیست کارگرهای اتوبار عادت دارند به این رفتارهای ناشایست شما زود قضاوت کردید به کارگرهای باربری تهمت زدید در حالیکه بی گناه بودند هدف اتوبار میرداماد رضایت مشتریان تهرانیست
۱۳۹۴/۱۱/۰۷

نوربخش از میرداماد

نور بخش هستم از میرداماد اگه خاطرتون باشه 3 روز پیش اثاثیه ما را کارگرهای اتوبار شما امدند از میرداماد به جردن جابجا کردند به ما امروز که اثاثیه را میچیدیم متوجه شدیم که یکی از پایه های مبل ما را شکوندند وبه ما هم چیزی نگفتند اگه ان موقع به ما میگفتند ناراحت نمیشدیم ولی پنهان کردنش کار زشتی بوده فقط خواستم به مدیریت باربری یاداوری کنم که به این کارگرها حواسش باشه
۱۳۹۴/۱۱/۰۶
 
operator

پشتیبانی

ما از این بابت از شما عذر خواهی میکنیم از شما خیلی ممنونیم که به ما اعلام کردید صد در صد رسیدگی خواهم کرد و تنبیه اساسی براشون در نظر میگیرم  اگه اجازه بدید ما خسارت  مبل  تقدیم کنیم این کمترین کاری که باربری میتونه براتون انجام بده
۱۳۹۴/۱۱/۰۶

شاکری از میرداماد

با سلام شاکری هستم از میرداماد برای اخر هفته اگه خونه مون حاضر بشه اسباب کشی میخوایم بکنیم خواستم قبل از اسباب کشی قیمتها بیاد دستم ما لوازم سنگین یک یخچال ساید داریم و یک پیانو و الباقی لوازم معمولی زندگی میباشند اینجا طبقه دوم و خونه جدید طبقه چهارم یک کامیون میخوایم و چهار کارگر خواهشا یک جمع بندی بکنید که در باربری شما چقدر در میاد با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۰۵
 
operator

پشتیبانی

اولا که قابل شما را ندارد هدف اتوبار میرداماد رضایت مشتریان گرامیست از این جهت شما خیالتون راحت باشه که کاری میکنیم که از باربری ما راضی بوده باشید تا در اینده هم اسباب کشی تون به ما بسپارید اما جهت اینکه خیالتون راحت باشه یک حساب سر انگشتی انجام میدیم لوازم سنگین طبقه ایی 8000 هزار تومان و کارگر هم نفری 25000 هزار تومان و کامیون هم برای سه ساعت در میاد 110000 هزار تومان با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۰۵

حسینیان

سلام عرض میکنم خدمت مدیریت محترم باربری تهران حسینیان هستم مدیر داخلی شرکت روغن موتور توربو ما برای جابجایی شرکت به چند کامیون و تعدادی کارگر نیازمندیم البته اثاثیه ها هم باید بسته بندی بشه از مدیریت باربری خواهش میکنم یک کارشناس بفرستید که راجع به جابجایی و بسته بندی در مورد هزینه ها با هم صبحت کنیم البته با دفتر اتوبار تماس میگیرم وادرس خدمتتون عرض میکنم
۱۳۹۴/۱۱/۰۴
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام وعرض ادب داریم خدمت جنابعالی از اینکه اتوبار ما را قابل دونستید از شما بسیار سپاسگزاریم شما محبت بفرمایید با دفتر باربری تماس بگیرید ادرس به ما اعلام فرمایید با تشکر فراوان
۱۳۹۴/۱۱/۰۴

شکر ابی

سلام وخسته نباشید به مدیریت باربری میرداماد یک کامیون میخواستم با چهار کارگر برای روز دوشنبه یازده صبح از میرداماد به کرج فقط لطف کنید از بابت هزینه هاش هم هوای ما را هم داشته باشید
۱۳۹۴/۱۱/۰۳
 
operator

پشتیبانی

از شما خیلی سپاسگزارم که به باربری میرداماد اعتماد کردید کار جابجایتون را به ما سپردید ما هم تلاش میکنیم که شما از ما راضی شده باشید شما لطف کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید ادرس و زمان جابجایی را به دفتر اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۱/۰۳

سلیمانی

با عرض سلام وخسته نباشید سلیمانی هستم مدیر مسئول شرکت تولیدی محصولات شوینده یکی دو ماه شرکت ما به چند کامیون برای پخش محصولات نیاز دارد با توجه به سابقه چندین ساله باربری میرداماد از مدیر اتوبار دعوت میشود برای پاره ای از قرارداد به شرکت ما تشریف بیارند با تشکر مدیر مسئول شرکت تولیدی شوینده
۱۳۹۴/۱۱/۰۲
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام میکنیم خدمت جناب سلیمانی عزیز برای باربری ما باعث افتخاره که در خدمت شرکت شما باشه روز شنبه خدمت میرسم با تشکر مدیریت اتوبار
۱۳۹۴/۱۱/۰۲

محمودی

با سلام وخسته نباشید محمودی هستم از میرداماد کامیون میخوام با چهار کارگر برای اسباب کشی از میرداماد به جردن تنها خواهشم اینه که به کارگرهاتون اعلام کنید که از اسانسور استفاده نکنند کارشون تا شب هم طول کشید مشکلی نیست من پرداخت میکنم در ضمن کارگر خوب باربری بفرستید
۱۳۹۴/۱۱/۰۲
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام وعرض ادب داریم خدمت جناب محمودی عزیز اتوبار متعلق به شماست دستورات شما اطاعت میشه فقط یک لطفی کنید با دفتر باربری تماس بگیرید و ادرس وزمان اسباب کشی اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۱/۰۲

مهدوی از میرداماد

با سلام و شب بخیر مهدوی هستم از میرداماد برای پنج شنبه یک کامیون میخوام با سه کارگر فقط تنها چیزی که هست اینه که لطف کنید کامیون بدون تبلیغات باربری برام بفرستید هزینه اش هم هر چه قدر باشه پرداخت میکنم با تشکر از مدیریت باربری میرداماد
۱۳۹۴/۱۰/۳۰
 
operator

پشتیبانی

بله جناب مهدوی لطف کنید ادرس وزمان جابجایی را به دفتر باربری اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۰/۳۰

سلامی

عرض سلام ارادت به مدیریت محترم باربری زعفرانیه سلامی هستم مسول شرکت کمپیوتری مابه سه تا کامیونت جهت پخش لوازم کامپیوتری نیازمندیم با توجه به سابقه درخشان باربری زعفرانیه اگه امکانش هست جهت بستن قرارداد خدمت برسیم با تشکر سلامی مدیر مسئول شرکت
۱۳۹۴/۱۰/۲۸
 
operator

پشتیبانی

بله حتما جناب سلامی بزرگ باربری زعفرانیه برای همکاری در خدمت شماست
۱۳۹۴/۱۰/۲۸

محبی از میرداماد

سلام محبی هستم از میرداماد یک زحمتی داشتم برای باربری تهران بنده سه تا کارگر میخوام که از طبقه چهارم اثاثیه منزل بیارند به طبقه دوم در همان ساختمان ایا برای باربری شما امکانش است که این کار برامون انجام بدند
۱۳۹۴/۱۰/۲۸
 
operator

پشتیبانی

بله حتما جناب محبی عزیز هدف باربری تهران رضایت شهروندان محترم تهران میباشد فقط با دفتر باربری  تماس بگیرید وزمان و ادرس اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۰/۲۸

ساجدی

سلام و خسته نباشید دو تا دستگاه پزشکی دارم میخوام بفرستم اصفهان محبت کنید یک کامیون با چهار کارگر باربری برام بفرستید و در ضمن کامیون وراننده اش باید بیمه داشته باشند چون دستگاه قیمتشون خیلی بالاست
۱۳۹۴/۱۰/۲۸
 
operator

پشتیبانی

بله حتما جناب ساجدی عزیز عوامل شما اجرا میشود لطف کنید با دفتر باربری تماس بگیرید ادرس و زمان جابجایی را اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۰/۲۸

موسوی

سلام و عرض ادب به مدیر محترم باربری تهران موسوی هستم از شرکت ایرانلنت ما دوباره برای یک هفته به 3 کامیون احتیاج داریم لطف کنید به همان ادرسی که یک ماه پیش به دفتر باربری دادم بیان با تشکر
۱۳۹۴/۱۰/۲۸
 
operator

پشتیبانی

سلام و عرض ادب خدمت موسوی بزرگ حتما جناب موسوی به همان ادرسی که دادی میفرستم  مدیریت باربری تهران از شما به خاطر همکاری  و اعتمادی که به باربری ما کردید  تشکر میکند
۱۳۹۴/۱۰/۲۸

حاج حسینی

با سلام حاج حسینی هستم از شهران گله داشتم از کارگرهای باربری دیروز پایه صندلی شکوندن و یواشکی چسب نواری زدند بدون اینکه به من بگن این کارشون خیلی زشت بوده
۱۳۹۴/۱۰/۲۶
 
operator

پشتیبانی

بله امروز شنیدیم خیلی هم شاکی شدم به همین خاطر راننده را اخراج کردم با این حال باربری موظف به پرداخت خسارت میباشد هر چقدر هزینه اش هست دستور بدید پرداخت کنیم  باز هم از این بابت باربری میرداماد از شما پوزش میطلبد
۱۳۹۴/۱۰/۲۶

مهناز از جردن

قیمت کامیون مسقف با سه کارگر برای سه ساعت در اتوبار جردن چه قدر میباشد لطفا قیمت بالا نگید چون قیمتها دستمه
۱۳۹۴/۱۰/۲۵
 
operator

پشتیبانی

بله حتما اتوبار جردن قیمتهاش زیر نظر است و قیمتهامون ثابته و اما از بابت قیمتها  کامیون در میاد برای سه ساعت 90000 هزار تومان و کارگر هم نفری 25000 هزار تومان
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

شاکری از میرداماد

سلام ما خانوادگی چند ساله مشتری اتوبار شما هستیم این هفته هم اسباب کشی داریم خواستم برای یکشنبه 3 بعداز ظهر یک کامیونت با سه تا کارگر از اتوبار شما رزرو کنم دیگه زیاد سفارش نمیکنم وتنها خواهشم از اتوبار اینه که کارگرها سفارش کنند که حواسشون باشه
۱۳۹۴/۱۰/۲۵
 
operator

پشتیبانی

بله جناب شاکری عزیز شما یکی از بهترین مشتریان اتوبار تهران هستید فقط زحمت بکشید با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا کارهای لازمه را برای شما انجام بدند
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

سجادی

سجادی هستم نماینده شرکت تولیدی قطعات خودرو ما برای پخش لوازم به چند کامیون احتیاج داریم خواستم بدونم اگه امکانش هست با باربری شما همکاری داشته باشیم باربری زیاد که با ما همکاری داشته باشند ولی باربری شما را از نمایندگی ایرانلنت به ما معرفی کردند به همین خاطر مزاهم شما شدیم
۱۳۹۴/۱۰/۲۵
 
operator

پشتیبانی

سلام میکنم خدمت جناب سجادی بزرگ از اینکه به اتوبار ما اعتماد کرده و از ما کامیون خواستید از شما سپاسگزاریم  مطمئن باشید که از انتخاب اتوبار ما پشیمان نخواهید شد
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

شاهرخی از میرداماد

سلام شاهرخی هستم من یک کامیون میخوام با یک نیسان با 6 کارگر برای میرداماد فردا ساعت 2 بعد از ظهر درب منزل باشند فقط خواهشی که از باربری دارم اینه که به کارگراتون سفارش کنید که موقع کار کردن پر حرفی نکنند اخر سر جبران میکنم باز هم از باربری تهران تشکر میکنم
۱۳۹۴/۱۰/۲۵
 
operator

پشتیبانی

بله حتما مطمئن باشید که کارگرهای باربری میرداماد بهترین کارگرهای باربریهای تهران میباشند شما خیالتون راحت باشه فقط لطف کنید با دفتر باربری تماس بگیرید ادرس و زمان جابجایی را اعلام بفرمیید با تشکر مدیریت باربری تهران
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

شجا عی از میرداماد

سلام شجاعی هستم دستتون درد نکنه کارتون خوب بود از مدیریت باربری ممنونم از بابت کارگرهایی که امروز برامون فرستاده بودید تشکر میکنم شیری که خوردن هلالشون باشه
۱۳۹۴/۱۰/۲۵
 
operator

پشتیبانی

ما هم از شما مشتری گرامی تشکر میکنیم که باربری ما را برای اسباب کشی انتخاب کردید هدف باربری اضایت همشهریان گرامیست
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

شاهین از میرداماد

سلام وخسته نباسید عرض میکنم شاهین هستم از میرداماد برای روز جمعه یک کامیون با چهار کارگر جهت اسباب کشی از میرداماد به جردن لطفا برامون رزرو کنید فقط خواهشی که داشتم از اتوبار تهران داشتم اینه که لطفا به کارگرهاتون اعلام فرمایید که به هیچ عنوان از اسانسور استفاده نکنند لطفا
۱۳۹۴/۱۰/۲۳
 
operator

پشتیبانی

بله حتما جناب شاهین عزیز به کارگرها گوشتزد خواهیم کرد شما لطف کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا ادرس وشماره تلفن یاداشت کنند
۱۳۹۴/۱۰/۲۳

یکشنبه هستم بچه کابل

سلام وخسته نباشید به مدیریت باربری تهران ما 5 تا کارگریم که حدود 7 ساله در باربریهای تهران کار کردیم و به ما گفتند که اتوبار میرداماد اگهی کارگر زده به همین خاطر مزاحم شما شدیم که اگه امکانش هست در باربری شما مشغول به کار بشیم
۱۳۹۴/۱۰/۲۳
 
operator

پشتیبانی

مشکلی نیست شما به دفتر باربری مراجعه کنید تا راجع به کار صبحت کنیم
۱۳۹۴/۱۰/۲۳

مدیری از میرداماد

سلام وخسته نباشیدمدیری هستم از میرداماد سئوالی داشتم از مدیریت باربری تهران این بود که بنده هفته پیش از اتوبار دیگه ای اثاثیه ام را جابجا کردم ولی متاسفانه راننده از ما یک میلیون تومان اضافی گرفتند چون سرمون شلوغ بود ان لحظه متوجه نشدم شب که امدم حساب کتاب کردم متوجه شدم سرم کلاه رفته هر چی زنگ میزنم به باربری زیر بار نمیرند شما لطفا مرا راهنمایی کنید
۱۳۹۴/۱۰/۲۲
 
operator

پشتیبانی

متاسفانه یک سری باربریهای بدون جواز هستند که تلفن دایورت میکنند و داخل ماشین بار میگیرند و به دروغ میگند دفتر داریم و اول قیمت پایین میگن ومشتری هم طمع میکنه و اخر سر با داد بیداد ودعوا از شما به زور ودروغ پول میگیرند این جور باربریها جواز ندارند وزیر نظر هیچ ای نیستند باز شما شکایت کنید دردسر خودشو دارد
۱۳۹۴/۱۰/۲۲

محتشم از میرداماد

یک گله داشتم از مدیریت اتوبار میرداماد محتشم هستم از میرداماد بنده از اتوبار چهار تا کارگر در خواست کرده بودم شما کم لطفی کردید سه تا فرستاده بودید لطفا دقت کنید
۱۳۹۴/۱۰/۲۱
 
operator

پشتیبانی

ما از شما خیلی خیلی عذر خواهی میکنیم انشااله بتونیم اینده جبران کنیم
۱۳۹۴/۱۰/۲۱

سولماز از میرداماد

ایا اتوبار تهران در مقابل خسارتی که کارگرها وارد میکنند مسئولیتی می پزیرد؟
۱۳۹۴/۱۰/۲۰
 
operator

پشتیبانی

بله به سئوال خوبی اشاره فرمودید اتوبار تهران با بیش از 13 سال تجربه کاری در امر باربری واثاث کشی منزل وادارات وارگانها و همچنین با داشتن بهترین کارگرهای باربریهای تهران خیلی کم پیش میاد که لوازمی اسیب ببیند و اگر هم پیش بیاد تا ریال اخر خسارت پرداخت مینماید
۱۳۹۴/۱۰/۲۰

سلیمی از میرداماد

با سلام وخسته نباشید سلیمی هستم از میرداماد دوتا کامیون میخواستم خواهشی که از باربری داشتم اگه امکانش هست اثاثیه ام یک هفته پشت کامیونهاتون بمونه تا خونه جدیدم اماده بشه هزینه هاشو هم پرداخت میکنم باز هم از مدیریت اتوبار تشکر میکنم
۱۳۹۴/۱۰/۱۹
 
operator

پشتیبانی

بله از نظر لتوبار ما مشکلس نیست باربری کامیونهاش زیاده شما با دفتر باربری تماس بگیرید تا براتون هماهنگی کنند
۱۳۹۴/۱۰/۱۹

فرد حبیبی

با سلام و عرض ادب به مدیریت اتوبار میرداماد به امید خدا برای شنبه اسباب کشی داریم دو تا کانیون میخوام با 6 تا کارگر از میرداماد خیابان نفت به جردن از طبقه اول به طبقه سه فقط فقط خواهش میکنم کامیون وکارگر ماهر و کار کن برامون بفرستید
۱۳۹۴/۱۰/۱۷
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام میکنیم خدمت جنابعالی واز شما سپاسگزاریم که اتوبار میرداماد برای جابجایی انتخاب کردید چشم مطمئن باشید باربری میرداماد بهترین کارگرهای تهران دارد
۱۳۹۴/۱۰/۱۷

قدیمی از میرداماد

سلام یک شکایت دارم از اتوبار میرداماد شنبه تماس گرفتم برای روز سه شنبه یک کامیون با چهار کارگر از باربری شما برای ساعت 2 بعدازظهر رزرو کردم من باز نشسته ارتشم و خیلی مقرراتی ولی کامیون باربری امروز ساعت دو چهل وپنج دقیقه رسیده چرا در کارتون زمان رعایت نمیکنید؟
۱۳۹۴/۱۰/۱۶
 
operator

پشتیبانی

ما از شما پوزش می طلبیم واز این بابت معذرت می خوایم اتوبار ما هیچ وقت بد قولی نمیکند ولی به خاطر تصادف دو تا سواری راه بسته بوده به همین علت کامیون باربری دیر خدمتتون رسیدند ولی باز هم از شما معذرت میخوایم
۱۳۹۴/۱۰/۱۶

محمودی از میرداماد

با سلام وخسته نباشید محمودی هستم از میرداماد یک کامیون میخوام با چهار کارگر از طبقه دوم به طبقه چهارم وسایل سنگینم یخچال ساید هست با پیانو لطفا از کارگرهای ماهر اتوبار برامون بفرستید
۱۳۹۴/۱۰/۱۵
 
operator

پشتیبانی

ضمن تشکر از جناب محمودی که باربری تهران برای جابجا شدن انتخاب کردید کامیون میدم خدمتتون 110000 برای سه ساعت و کارگر هم نفری 30000 هزار تومان برای سه ساعت ولوازم سنگین هم هر طبقه 10000 هرار تومان میشود
۱۳۹۴/۱۰/۱۵

محمدی از شهران

محمدی هستم از شهران شماره باربری شما را جناب حیدری از املاک اسیا به ما دادند وایشون از کارگرهای باربری شما خیلی راضی بودند وبنده در همسایگی خودمون اتوبار هست ولی با تعریفاتی که اقای حیدری از اتوبار شما کردند به همین علت اگه امکانش است برای روز جمعه یک کامیون با سه کارگر برام رزرو کنید در ضمن اقای حیدری فرمودند که شما در باربری راننده ای دارید به نام اقا ایوب اگه امکانش هست برای جمعه اقا ایوب برامون بفرستید
۱۳۹۴/۱۰/۱۳
 
operator

پشتیبانی

جناب حیدری نسبت به ما لطف دارند باشه اقای محمدی اتوبار میرداماد با کل کارگرهاش در خدمت شما هستند چون جناب حیدری شما را معرفی کردند ما هم تلاش میکنیم که شما را راضی نگه داریم شما محبت کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید و ادرس و زمان را اعلام بفرمید
۱۳۹۴/۱۰/۱۳

سادات هستم از میرداماد

با سلام وخسته نباشیدبه کارمندان باربری تهران محبت بفرمایید برای روز دوشنبه ساعت 10 صبح یک کامیون با چهار کارگر از میرداماد به میرداماد برام رزرو کنید فقط لطف کنید به کارگرهای باربری سفارش کنید که خوب کار کنند
۱۳۹۴/۱۰/۱۲
 
operator

پشتیبانی

شما لطف کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید ادرس به دفتر باربری اعلام کنید تا به موقع کارگرها با کامیون باربری خدمت برسند در ضمن کارگرهای باربری تهران بهترین کارگرهای باربریهای تهران میباشند
۱۳۹۴/۱۰/۱۲

سلطان از میرداماد

سلام و عرض ادب به مدیریت باربری تهران خواستم ازتون خواهش کنم که حواستون به کارگرهای باربری باشه داخل کارگرهاتون کارگر بد است در انتخاب كارگر اتوبار بيشتر وسواس به خرج بديد تا فردا با ابروی باربری بازی نکنند
۱۳۹۴/۱۰/۱۱
 
operator

پشتیبانی

ما هم از شما ممنونیم که به باربری اعلام کردید حتما رسیدگی خواهیم کرد
۱۳۹۴/۱۰/۱۱

حسین نوری

حسین نوری هستم باز نشسته ارتش و چند ساله راننده یکی ار باربریهای تهران و تعریف باربری تهران را زیاد شنیدم خواستم بدونم در باربری تهران راننده احتیاج ندارید خیلی دوست دارم در باربری تهران مشغول به کار شوم با تشکر از مدیریت باربری تهران
۱۳۹۴/۱۰/۱۱
 
operator

پشتیبانی

ضمن سلام خدمت نوری عزیز که باربری تهران ایمیل زدید اتفاقا ما این هفته اگهی روزنامه میخوایم بزنیم شما لطف کنید به دفتر باربری تهران واقع در میرداماد مراجعه کنید
۱۳۹۴/۱۰/۱۱

سبحانی از میرداماد

با سلام وخسته نباشید به اتوبار میرداماد سبحانی هستم از میرداماد اگه خاطرتون باشه هفته پیش اثاث منزل پدرم را اتوبار شما از میرداماد به جردن جابجا کرد و این هفته هم بنده میخوام اثاثمو جابجا کنید به همین علت یک کامیون با چهار کارگر برای روز پنج شنبه رزرو کنید در ضمن خواهشی دارم از اتوبار میرداماد اگه امکانش هست همان کارگرهایی که برای پدرم فرستاده بودید برام بفرستید
۱۳۹۴/۱۰/۰۷
 
operator

پشتیبانی

با تشکر از جناب سبحانی عزیز که از مشتریان پرو پا قرص اتوبار میرداماد هستید دستور شما اطاعت میشود فقط لطفا با دفتر اتوبار تماس بگیرید و ادرس اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۰/۰۷

امامی

با سلام وشب بخیر به باربری تهران امامی هستم مدیر شرکت کامپیوتر خواستم قرار فردا را از بابت جابجایی شرکت یاداوری کنم با تشکر از باربری تهران
۱۳۹۴/۱۰/۰۷
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام وعرض ادب داریم خدمت امامی عزیز از بابت جابجایی خاطرجم باشید کارگرهای باربری سرساعت در شرکت شما هستند باربری تهران در خوش قولی زبانزده عام وخاصه
۱۳۹۴/۱۰/۰۷

سلیمانی

سلام و ارادت به مدیر باربری میرداماد سلیمانی هستم نماینده شرکت واردات لوازم یدکی ما برای پخش لوازم به چند کامیون نیاز داریم میخواستم بدونم امکانش هست اتوبار میرداماد همکاری داشته باشیم چون قبلا هم با اتوبار میرداماد کار کردیم واز کارشون راضی بودیم به همین خاطر مزاحم باربری میرداماد شدم
۱۳۹۴/۱۰/۰۶
 
operator

پشتیبانی

بله حتما ما هم خوشحال میشیم که با شما همکاری داشته باشیم برای اتوبار میرداماد باعث افتخاره کامیونهای باربری میرداماد در خدمت شماست
۱۳۹۴/۱۰/۰۶

حسینی

سلام عرض میکنم خدمت مدیریت باربری تهران حسینی هستم شغلم رانندگیه پانزده سال سابقه رانندگی در باربری را دارم خواستم بدونم شما در اتوبار راننده نیاز ندارید ؟
۱۳۹۴/۱۰/۰۶
 
operator

پشتیبانی

جناب حسینی عزیز فعلا راننده های اتوبار تکمیل میباشد اگه نیاز بود به شما اعلام میکنیم از طرف مدیریت باربری تهران
۱۳۹۴/۱۰/۰۶

معصومی

با سلام وخسته نباشید به دوستانمون در اتوبار تهران بنده معصومی هستم مدیر عامل شرکت ترابری در تهران ما این ماه یک جابجایی بزرگ در پیش داریم با توجه به سابقه چندین ساله اتوبار تهران از شما دعوت میشود برای روز یکشنبه 9 صبح به ادرسی که به دفتر اتوبار اعلام میشود تشریف بیارید برای انجام قرار داد برای جابجایی
۱۳۹۴/۱۰/۰۶
 
operator

پشتیبانی

ضمن تشکر و عرض ادب به جناب معصومی که اتوبار  تهران را برای جابجایی انتخاب کردید روز یکشنبه خدمت میرسیم
۱۳۹۴/۱۰/۰۶

کمالی از میرداماد

سلام وخسته نباشید به مدیریت باربری تهران بنده کمالی هستم از میرداماد ضمن خسته نباشید به کارمندان محترم اتوبار تهران بنده سه تا کامیون برای جابجایی می خواستم ولی می خواستم حضورا خدمت مدیریت اتوبار تهران برسم تا از نزدیک دفتر باربری تهران را ببینم ایا امکانش هست خدمت برسم با تشکر از باربری تهران
۱۳۹۴/۱۰/۰۴
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام وعرض ادب داریم خدمت کمالی عزیز برای اتوبار تهران باعث افتخاره که در خدمت شما دوست عزیز باشیم  بی صبرانه منتظر شما دوست عزیز هستیم
۱۳۹۴/۱۰/۰۴

کمالی از میرداماد

با سلام وارادت به مدیریت اتوبار تهران بنده کمالی هستم از میرداماد بنده یک شرکت بازرگانی دارم این هفته یک جابجایی در پیش داریم وخواستم از شما دعوت کنم برای بازدید بسته بندی وجابجایی واثاثیه به شرکت ما تشریف بیارید با تشکر
۱۳۹۴/۱۰/۰۲
 
operator

پشتیبانی

ما هم از شما جناب کمالی عزیز تشکر میکنیم که با اتوبار تهران تماس گرفتید در اولین فرصت ممکن خدمت میرسیم
۱۳۹۴/۱۰/۰۲

مهدی

ایا تمام کامیونهای باربری تهران مسقف میباشند یا کامیونهای رو باز هم دارید
۱۳۹۴/۱۰/۰۲
 
operator

پشتیبانی

باربری تهران با بیش از چهارده سال تجربه کاری دارای کامیونهای مسقف فلزی ورو باز چادری در خدمت همشهریان محترم تهران میباشد
۱۳۹۴/۱۰/۰۲

تاجیک از میرداماد

با سلام وخسته نباشید به کارکنان اتوبار میرداماد یک سئوال برام پیش امده می خواستم از مدیریت باربری میرداماد بپرسم که چرا وقتی جواز فعالیت اتوبار میرداماد به نام شماست برای چی اجازه میدید باربریهای غیر قانونی به نام شما تبلیغ کنند فکر این نمیکنید که امکانش است به اسم اتوبار میرداماد کلاه برداری کنند؟
۱۳۹۴/۱۰/۰۱
 
operator

پشتیبانی

از شما دوست عزیز خیلی ممنونیم که به فکر اتوبار میرداماد هستید چرا اتفاقا تو فکرش هستیم که بریم شکایت کنیم ولی کمی زمان بره این کار ولی دنبالش هستیم از شما هم خیلی خیلی سپاسگزاریم
۱۳۹۴/۱۰/۰۱

معصومی از میرداماد

با عرض سلام وخسته نباشید به دوستانمون در اتوبار تهران معصومی هستم از میرداماد فقط خواستم از بابت کارگرهای باربری تهران تشکر و قدر دانی کنم به خصوص راننده تون اقا دشتی که با اخلاق و خوش برخورد هستند تشکر می کنم و خسته نباشید میگم به مدیریت باربری تهران
۱۳۹۴/۱۰/۰۱
 
operator

پشتیبانی

ماهم از شما تشکر میکنیم که به باربری تهران اعتماد کرده وجابجایی اثاث منزلتون را به اتوبار ما سپردید از شما خیلی ممنونیم  هدف اتوبار میرداماد رضایت مشتریان عزیز میباشد
۱۳۹۴/۱۰/۰۱

مریم اسدی

با سلام وخسته نباشید به مدیرت باربری تهران مریم اسدی هستم 32 سال سن دارم متاهل وپنج سال منشی گری کردم هر باربری هم کار نمیکنم چون تعریف باربری تهران شنیده بودم خواستم اگه امکانش باشه با اتوبار شما همکاری داشته باشم با تشکر
۱۳۹۴/۰۹/۲۸
 
operator

پشتیبانی

ما هم از شما متشکریم که با باربری تهران تماس گرفتید اتفاقا ما به کارمند خانوم نیاز داریم شما محبت کنید با دفتر اتوبار میرداماد تماس بگیرید تا کارهای لازمه انجام بدند
۱۳۹۴/۰۹/۲۸

حسین تجلی

سلام و خسته نباشید به دوستانمون در باربری تهران حسین تجلی هستم از میرداماد ایا برای باربری تهران امکانش هست در روز دو تا کامیون با راننده در اختیار شرکت ما قرار بده هزینه اش هر چقدر باشه پرداخت میکنیم ما یک شرکت پخش مواد شوینده داریم با تشکر فراوان از باربری تهران
۱۳۹۴/۰۹/۲۷
 
operator

پشتیبانی

مدیریت باربری تهران سلام و عرض ادب دارد خدمت ثرور گرامی جناب تجلی عزیز برای ما و باربری تهران افتخار بزرگی است که در خدمت شرکت شما باشیم  کامیونهای باربری تهران در خدمت شما میباشد
۱۳۹۴/۰۹/۲۷

اسکندری از میرداماد

سلام وخسته نباشید اسکندری هستم از میرداماد ضمن خسته نباشید به کارمندان محترم اتوبار تهران بنده سه تا کامیون برای جابجایی می خواستم ولی قبلش می خواستم حضورا خدمت مدیریت اتوبار تهران برسم تا از نزدیک با شما اشنا بشم ایا امکانش هست بیام دفتر؟
۱۳۹۴/۰۹/۲۷
 
operator

پشتیبانی

بله دوست گرامی باعث افتخار برای مدیریت باربری تهران که میزبان شما دوست گرامی باشیم
۱۳۹۴/۰۹/۲۷

سلطانی از میرداماد

ایا کارگرهای اتوبار میرداماد ثابت هستند یعنی خونه کارگری دارد یا از سر خیابون کارگر میگیرد؟
۱۳۹۴/۰۹/۲۶
 
operator

پشتیبانی

تشکر میکنم به خاطر این سئوالتون باربری میرداماد بیش از دوازده سال تجربه کاری وداشتن کارگرهای ثابت  و همچنین در اختیار گذاشتن چند واحد مسکونی در اختیار کارگرها در تهران فعالیت میکند
۱۳۹۴/۰۹/۲۶

تاجبخش

با سلام به مدیریت اتوبار میرداماد تاجبخش هستم راننده یکی از باربریهای تهران خواستم ازتون خواهش کنم که اگه امکانش هست در اتوبار میرداماد به عنوان راننده مشغول به کار بشم چون شنیدم اتوبار میرداماد راننده هاش بیمه میکنه
۱۳۹۴/۰۹/۲۴
 
operator

پشتیبانی

جناب تاجبخش عزیز اتوبار میرداماد در حال حاضر راننده هاش تکمیل میباشد شما محبت بفرماید شماره تلفن خودتون به دفتر اتوبار میرداماد اعلام بفرمایید تا دراینده با هم همکاری داشته باشیم
۱۳۹۴/۰۹/۲۴

سلطانی از جردن

ضمن عرض سلام و خسته نباشیدبه کارکنان مدیریت باربری تهران سلطانی هستم از جردن عرض کنم خدمتتون بنده یک شرکت واردات صادرات دارم جهت همکاری هفته ای به چند کامیون نیاز دارم خواستم بدونم امکانش است با باربری تهران همکاری نزدیک داشته باشیم ؟
۱۳۹۴/۰۹/۲۲
 
operator

پشتیبانی

ما هم عرض ادب وارادت داریم خدمت سلطانی عزیز گرامی برای باربری تهران افتخار بزرگی است که در خدمت شما سرور گرامی باشد شما محبت بفرمایید ادرس و برامون ایمیل کنید تا خدمت برسیم  با تشکر  کرمی مدیریت اتوبار تهران
۱۳۹۴/۰۹/۲۲

مدیری از میرداماد

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستانمون در باربری تهران بنده مدیری هستم از میرداماد که اثاثیه منزلمون را دیروز کارگرهای باربری شما جابجا کردند کارشون خوب بود بچه های کاری بودند فقط تنها چیزی که هست زیاد با هم شوخی میکنند فقط این تذکر بدید به کارگرها که موقع کار جدی باشند با تشکر از اتوبار تهران
۱۳۹۴/۰۹/۲۰
 
operator

پشتیبانی

ما هم از شما ممنونیم که به ما تذکر دادی واتوبار تهران افتخار میکند که مشتریان خوبی مثل شما دارد حتما جناب مدیری عزیز به کارگرهای باربری گوشزد خواهم کرد که در کارشون جدی باشند  اتوبار تهران همیشه در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد
۱۳۹۴/۰۹/۲۰

سبحان از میرداماد

با سلام وخسته نباشید ما قبلا مشتری اتوبارملاصدرا بودیم ولی با تعریف هایی که از اتوبار میرداماد شنیدیم امسال تصمیم گرفتیم که جابجایی اثاث منزلمون را به باربری میرداماد بسپاریم فقط یک خواهشی از مدیریت اتوبار تهران میرداماد دارم ان هم اینه که مبلغ مهم نیست ان چیزی که مهمه سالم جابجا شدن لوازم منزلم هست خواهشا از کارگرهای مجرب و با تجربه اتوبار برام یک اکیپ خوب بفرستیدبفرستید
۱۳۹۴/۰۹/۱۸
 
operator

پشتیبانی

برای باربری تهران افتخار بزرگی است که در خدمت شما همشهریان محترم باشد مطمئن باشید که کارگرهای اتوبار میرداماد کارکشته و کار بلد می باشند.فقط شما محبت کنید با دفتر باربری میرداماد تماس بگیرید آدرس و شماره تلفن را اعلام فرماید
۱۳۹۴/۰۹/۱۸

صالحی از زعفرانیه

سلام بنده نماینده شرکت واردات وصادرات هستم ما در هفته سه چهار تا کامیون برای حمل لوازمات داریم خواستم بدونم که امکانش هست با باربری تهران یا همان باربری میرداماد قرارداد یک ساله ببندیم
۱۳۹۴/۰۹/۱۴
 
operator

پشتیبانی

بله حتما با کمال افتخار برای اتوبار میرداماد افتخار بزرگی است که در خدمت شما سروران گرامی باشد
۱۳۹۴/۰۹/۱۴

بتول از فرمانیه

ایا باربری میرداماد در قبال خسارت وارده به لوازم گرانقیمت تعهدی میدهد بتول از فرمانیه
۱۳۹۴/۰۹/۱۴
 
operator

پشتیبانی

ضمن تشکر از شما خواهر گرامی  بله اتوبار میرداماد تعهد میدهد که کلیه اثاثیه را سالم تحویل دهد اگر خسارتی هم وارد بشود که خیلی خیلی به ندرت در باربری ما پیش میاد کلیه خسارت پرداخت نماید مدیریت اتوبار تهران میرداماد
۱۳۹۴/۰۹/۱۴

ساناز

سانازم از خیابان افریقا امروز کارگرهای اتوبار میرداماد شیشه میز نهار خوریمو شکستند حالا تکلیف چیه؟
۱۳۹۴/۰۹/۱۲
 
operator

پشتیبانی

اتوبار میرداماد خسارت وارده را تمام کمال پرداخت مینماید با سپاس
۱۳۹۴/۰۹/۱۲

موسویان نماینده ایرانلنت

سلام موسویان هستم نماینده ایرانلنت خواستم از کارکنان محترم اتوبار تهران تقدیر و تشکر کنم به خاطر همکاری خوبتان در این یک ماه و از کارگرهای خوب باربری هم ممنونم انشاالا در اینده هم باز با اتوبار میرداماد همکاری داشته باشیم
۱۳۹۴/۰۹/۱۲
 
operator

پشتیبانی

برای اتوبار تهران هم افتخار بزرگی بود که در خدمت شرکت ایرانلنت بودیم و ما کارکنان اتوبار هم از جناب موسوی تشکر وقدر دانی میکنیم و ما هم امیدواریم باز اینده با شما همکاری داشته باشیم   مدیریت اتوبار میرداماد کرمی
۱۳۹۴/۰۹/۱۲

طاهره

طاهره هستم از میرداماد ضمن تشکر از مدیریت محترم اتوبار تهران و تشکر وخسته نباشید ویژه ازکارگران خوب اتوبار میرداماد به خصوص اقا اصغر که دیروز اثاثیه خونمون جابجا کردند کارشون خوب بود ما از کارشون راضی هستیم
۱۳۹۴/۰۹/۰۹
 
operator

پشتیبانی

ما کار کنان اتوبار هم خوشحال میشیم وقتی می بینیم که مشتری از کارمن راضیه وبرای اتوبار میرداماد هم افتخاره که مشتری خوبی مثل شما داریم
۱۳۹۴/۰۹/۰۹

ساجدی

سلام و عرض پوزش از کارکنان محترم اتوبار میرداماد امروز از محل کارم عصبانی بودم و ناراحتیمو سر کارگرها ی باربریتون خالی کردم و ساعت اضافی را پرداخت نکردم از این بابت عذر خواهی میکنم لطفا شماره حساب بدید تا پرداخت نمایم
۱۳۹۴/۰۹/۰۷
 
operator

پشتیبانی

قابل شما را نداره همان که شما به اشتباهتون پی بردید برای اتوبار میلیاردها ارزش داره
۱۳۹۴/۰۹/۰۷

پناهی از تبریز

با عرض خسته نباشید به مدیریت محترم اتوبار میرداماد پناهی هستم از استان تبریز خواستم تشکر کنم از بابت سالم رسیدن مبلمان و به راننده باربریتون اقا رسول هم خسته نباشید میگم
۱۳۹۴/۰۹/۰۵
 
operator

پشتیبانی

خواهش میکنم انجام وظیفه است همین که شما راضی باشید برای ما دنیاها ارزش دارد اتوبار میرداماد همیشه در خدمت ایرانیان عزیز میباشد
۱۳۹۴/۰۹/۰۵

ساناز

در اصل اسم اتوبارتان چیه باربری تهران یا اتوبار تهران اتوبار میرداماد منظورم کلمه اصلی اتوباره
۱۳۹۴/۰۹/۰۴
 
operator

پشتیبانی

اتوبار میرداماد میباشد ولی در کل مناطق فعالیت میکند ما به همین خاطر از کلمات اتوبار تهران یا باربری تهران یا اتوبار وباربری استفاده کردیم
۱۳۹۴/۰۹/۰۴

نیما شاهرخی

با عرض ادب مدیریت اتوبار میرداماد نیما شاهرخی از جردن ایا امکانش هست از باربری تهران میرداماد دو تا کامیون با راننده اجاره کرد برای یک هفته تبلیق مواد غذایی با توجه به اینکه باربری میرداماد سابقه درخشانی دارد در ضمن کامیونتها هیوندا باشند با تشکر بسیار از اتوبار تهران
۱۳۹۴/۰۹/۰۳
 
operator

پشتیبانی

با تشکر از اقای نیما که باربری ما تماس گرفتید شما لطف کنید با دفتر باربری تماس بگیرید تا کارهای تازم را براتون انجام بدند
۱۳۹۴/۰۹/۰۳

نبی زاده

با سلام به کارکنان وظیفه شناس باربری تهران بنده نبیزاده هستم ازکامرانیه خواستم تشکر کنم از بابت زحمات کارگراتون که دیروز کار اسباب کشی منزل ما را به نحو احسن انجام دادند از اتوبار میرداماد کمال تشکر رادارم
۱۳۹۴/۰۹/۰۱
 
operator

پشتیبانی

اتوبار میرداماد هم از شما کمال تشکر را دارد که به ما اطمینان کرده و اسباب کشی منزلتان را به باربری ما سپردید و ما به خود میبالیم که مشتریان محترمی مثل شما داریم
۱۳۹۴/۰۹/۰۱

حسینی از میرداماد

حسینی هستم ما خانوادگی از مشتریان قدیمی باربری تهران یا به اسم دیگه اتوبار میرداماد هستیم برای ما جای سوال و تعجب است که چرا باربری شما اجازه میده که سایتهای غیر قانونی به نام اتوبار میرداماد غیر قانونی تبلیق کنند اخه اسم و اعتبار شما را زیر سوال میبرند ؟
۱۳۹۴/۰۸/۲۹
 
operator

پشتیبانی

بله به سوال خوبی اشاره کردید متاسفانه ما فقط به فکر منافع خودش است در این مورد هیچ حرکتی انجام نداده ولی با وکیل اتوبار هماهنگی شده تا پیگیر این قضیه باشه
۱۳۹۴/۰۸/۲۹

رامتین

رامتین هستم نماینده شرکت ایران خودرو ما برای پخش لوازم به چند کامیون نیازمندیم خواستم بدونم امکانش هست با اتوبار تهران همکاری داشته باشیم چون اتوبار میرداماد سابقه درخشان دارد مزاحم شدم
۱۳۹۴/۰۸/۲۷
 
operator

پشتیبانی

با عرض سلام وادب به نماینده محترم شرکت ایران خودرو  بله برای اتوبار میرداماد این افتخار بزرگی است که در خدمت ایران خودرو باشد  شما محبت کنید تشریف بیارید دفتر اتوبار تا با هم قرارداد ببندیم  با تشکر فراوان
۱۳۹۴/۰۸/۲۷

امینی

با عرض ادب و خسته نباشید امینی هستم اثاثیه ام را دیروز از اتوبار شما جابجا کردندامروز که لوازم باز میکردیم متوجه شدیم که یک کارتون کتاب نیست خواستم از رانندتون بپرسید داخل کامیون جا نزاشتند
۱۳۹۴/۰۸/۲۶
 
operator

پشتیبانی

از اینکه مشتری اتوبار ما هستید ماافتخار میکنیم  ولی از بابت کارتن کتابها رو چشامون پیگیر میشم از راننده  باز با این حال نگران نباشید اتوبار اماده پرداخت هر گونه خسارت میباشد
۱۳۹۴/۰۸/۲۶

محمدی

با سلام محمدی هستم من یک شکایت دارم از کارگراتون من قبل از اینکه اساس کشی کنم با باربریتون تماس گرفتم گفتم کارگر خوب میخوام الان پایه مبل من شکستند من باید چکار کنم از کی باید خسارت بگیرم لطفا جواب من بدید
۱۳۹۴/۰۸/۲۵
 
operator

پشتیبانی

با عرسلام من خیلی عذرخواهی میکنم بابت اتفاقی که پیش امده اتوبار میرداماد موظف است خسارت شما را جبران کند من فردا دو نفر از اتوبار می فرستم تا بیان مبل از شما بگیرن ببرن درست کنند وسالم تحویل شما بدهند باز هم از طرف اتوبار از شما پوزش می طلبم
۱۳۹۴/۰۸/۲۵

ارام

ما تعریف اتوبار شما را زیاد شنیده بودیم ولی متاسفانه راننده ای که برای ما فرستادید خوب نبود از اتوبار میرداماد بعیده لطفا اصلاح کنید
۱۳۹۴/۰۸/۲۳
 
operator

پشتیبانی

ممنونم که گوشزد کردید مدیریت میرداماد حتما رسیدگی خواهد کرد باز هم عذر خواهی میکنم
۱۳۹۴/۰۸/۲۳

علی گودرز

ایا اتوبار تهران هم اتوبار میرداماد محسوب میشود؟
۱۳۹۴/۰۸/۲۲
 
operator

پشتیبانی

بله اتوبار تهران میرداماد یکیست
۱۳۹۴/۰۸/۲۲

اصغر

سلام اصغر هستم از رانندهای قدیمی ظریف بار تعریف اتوبار میرداماد از دوستان زیاد شنیدم خواستم بگم اگه راننده خواستید رو من حساب کنید در ضمن ترک زبان هستم حداقل 15 سال تجربه کار در اتوبار تهران دارم با تشکر فراوان
۱۳۹۴/۰۸/۲۱
 
operator

پشتیبانی

با تشکر از اینکه به اتوبار ما ایمیل زدید ما فعلا رانندهامون تکمیله ولی با این حال باشه هر وقت احتیاج بود براتون ایمیل میزنیم
۱۳۹۴/۰۸/۲۱

تهرانی

ایا اتوبار نسبت به بیمه رانندها حرکتی انجام داده
۱۳۹۴/۰۸/۲۰
 
operator

پشتیبانی

با تشکر از سوالتون بله اتوبار میرداماد هم کلیه ارکناش بیمه میباشند
۱۳۹۴/۰۸/۲۰

ساناز

باربری شما چرا اجازه میده باربریهای غیر قانونی در سایت به نام باربری شما تبلیق کنند
۱۳۹۴/۰۸/۱۴
 
operator

پشتیبانی

یکی از شعارهای اتوبار میرداماد صبرو شکیبا بودن
۱۳۹۴/۰۸/۱۴

ساناز

سلام شما وقتی جواز دارید چرا اجازه میدید سایتهای دیگه غیر قانونی تبلیق کنند
۱۳۹۴/۰۸/۱۴
 
operator

پشتیبانی

یکی از شعارهای اتوبار صبر و شکیبا بودن
۱۳۹۴/۰۸/۱۴

سجادی

سجادی هستم از میرداماد چهار تا کامیون با هشت تا کارگر برای پنج شنبه دو بعداظهر به ادرس میرداماد میدان مادر جنب گل فروشی یاس پلاک 39 واحد 20 شرکت محصولات غذایی یوسف شماره تماس 09125415001
۱۳۹۴/۰۸/۱۲
 
operator

پشتیبانی

اولین فرصت تماس خواهیم گرفت مدیریت اتوبار میرداماد
۱۳۹۴/۰۸/۱۲

موسوی

سلام موسوی هستم از جنت اباد خواهشا کارگرهای ماهر برامون بفرستید که پارسال از اتوبار ظریف بار گرفتیم متاسفانه خیلی اذیتمون کردند
۱۳۹۴/۰۸/۰۶
 
operator

پشتیبانی

ضمن تشکر از جنابعالی که باربری ما را انتخاب کردید   مطمن باشید که ما در قبال تعهدی که به مشتری میدیم عمل میکنیم                                                                
۱۳۹۴/۰۸/۰۶

ال یاسین

ایا کارگران باربری میرداماد بیمه اند؟
۱۳۹۴/۰۸/۰۴
 
operator

پشتیبانی

بله اتوبار میرداماد تمام کارگرهاش بیمه اند
۱۳۹۴/۰۸/۰۴

یحیی

در برابر هر گونه خسارت وارده اتوبار میرداماد چه تضمینی میدهد؟
۱۳۹۴/۰۷/۲۷
 
operator

پشتیبانی

با توجه به اینکه اتوبار میرداماد بیمه میباشد هر گونه خسارتی که از طرف کارگرها واردشود که خیلی به ندرت پیش میاد شرکت به عهده می گیرد
۱۳۹۴/۰۷/۲۷

ثریا

سلام ایاباربری میرداماد از کارگراتون از بابت کارگری درصد میگیرید ؟
۱۳۹۴/۰۷/۲۴
 
operator

پشتیبانی

نه خیر به هیچ عنوان
۱۳۹۴/۰۷/۲۴

یوسفی

با سلام یوسفی هستم از سعادت اباد دیروز باربری شما اثاثیه منزل ما را جابجا کرد ما خیلی از کارگراتون رازی بودیم فقط خواستم تشکر کنم از مدیریت اتوبار میردامادو خسته نباشید
۱۳۹۴/۰۷/۱۹
 
operator

پشتیبانی

ما هم ازشما متشکریم که باربری میرداماد برای جابجایی انتخاب کردید هدف ما رضایت شما همشهریان عزیز است
۱۳۹۴/۰۷/۱۹

محمودی

سلام و خسته نباشید دو دست مبل برای تبریز می خوام بفرستم خواستم بدونم باربری شما تا چه سقفی بیمه میکنید با تشکر
۱۳۹۴/۰۷/۱۸
 
operator

پشتیبانی

تا سقف 20 میلیون تومان
۱۳۹۴/۰۷/۱۸

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
fast-call