ايمن سازي جاده‌هاي استان اردبيل به منظور سفرهاي نوروزي

ايمن سازي جاده‌هاي استان اردبيل به منظور سفرهاي نوروزي

خبرگزاري آريا- مديرکل راه و شهرسازي استان اردبيل گفت: با برنامه‌ريزي‌هاي اساسي تلاش و جديت بر اين است تا جاده‌هاي استان را با رفع نقاط حادثه‌خيز براي سفرهاي نوروزي ايمن‌سازي کنيم.


به گزارش خبرگزاري آريا از اردبيل، خليل محبت‌خواه پيش از ظهر امروز در جلسه بررسي ايمني راه‌هاي استان اردبيل اظهار داشت: رفاه حال مردم و فراهم کردن سفري ايمن براي آنها از تلاش‌هاي فعالان حوزه حمل و نقل اعم از راه و شهرسازي، امداد جاده‌اي و پليس راه بوده و در اين راستا اقدامات لازم انجام مي‌شود.
مديرکل راه و شهرسازي استان اردبيل افزود: فعاليت‌هاي اين دستگاه‌ها در ايام سفرهاي نوروزي بيش از گذشته شده و روند ارائه خدمات به مسافران در اين ايام بيشتر مي‌شود تا بتوانيم با خدمات‌رساني شايسته و مناسب به مسافران زمينه رضايتمندي آنها را کسب کنيم.
وي با اشاره به موقعيت ويژه استان اردبيل بيان کرد: در کنار اينکه استان اردبيل خود داراي ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي زياد گردشگري بوده، به عنوان استان گذري نيز به شمار مي‌رود که ارتباط شمال‌غرب کشور را با استان‌هاي شمالي برقرار مي‌کند و با توجه به اين امر بايد خدمات‌رساني در اين حوزه دوچندان شود.
محبت‌خواه تصريح کرد: با توجه به اينکه ماندگاري هر چه بيشتر مسافران و گردشگران در سطح استان زمينه‌ساز رونق و توسعه اقتصادي هر چه بيشتر براي منطقه مي‌شود بايد راهداران و پليس راه تلاش کنند تا با ارائه خدمات مناسب و بي‌منت زمينه‌اي را فراهم کنند که گردشگران بار ديگر استان اردبيل را به عنوان مقصد گردشگري خود انتخاب کنند.
مديرکل راه و شهرسازي استان اردبيل با تاکيد بر همدلي و مشارکت هر چه بيشتر بين نيروهاي راهداري و پليس راه در راستاي ارتقاي ايمني و کاهش تصادفات و تلفات جاده‌اي گفت: با برنامه‌ريزي‌هاي اساسي تلاش و جديت بر اين است تا جاده‌هاي استان را با رفع نقاط حادثه‌خيز ايمن سازي کرده و براي ورود مسافران نوروزي آماده‌سازي کنيم که افزايش ايمني مسافران علاوه بر ايمن‌سازي جاده‌ها، نيازمند فرهنگسازي در زمينه رعايت قوانين و مقررات است.

باربری میرداماد