حمل اثاثیه

 

 

نحوه صحیح انتخاب باربری و اتوبار در تهران

حمل اثاثیه با باربری شهری مطمئن ترین و راحت ترین روش جابجایی بار است اما این روش در صورتی ایمنی بار شما را تضمین می کند که بهترین شرکت باربری جهت انجام این کار انتخاب شده باشد. بسیاری از افراد در زمان انتخاب شرکت باربری صرفا هزینه دریافتی توسط شرکت را مورد بررسی قرار داده و در نهایت بار خود را به مرکزی که کمترین مبلغ را دریافت کند می سپارند. این در حالی است که هزینه دریافتی تنها یکی از نکات حائز اهمیت در انتخاب باربری است. نحوه صحیح انتخاب باربری به این صورت است که نکات زیر در انتخاب شرکت مد نظر قرار بگیرند:

 

حمل اثاثیه با باربری شهری: سابقه مجموعه

اولین نکته ای که برای انتخاب بهترین مجموعه باربری باید به آن توجه داشته، سابقه شرکت است. برای اطلاع از سابقه شرکت می توانید به سایت یا شبکه های اجتماعی آن مراجعه کرده و نظرات کاربران را در مورد چگونگی عملکرد شرکت بررسی کنید. همچنین به این نکته دقت کنید که شرکت انتخابی زیر نظر اتحادیه باشد و کد تاییدیه اتحادیه را دریافت کرده باشد.

 

حمل اثاثیه با باربری شهری: ارائه بیمه و بارنامه

اثاثیه خود جهت حمل بار را تنها به شرکت هایی بسپارید که در زمان تحویل بیمه نامه باربری و بارنامه را در اختیار شما می گذارند. در صورت بروز هرگونه خسارت حین جابجایی، گم شدن وسایل، آسیب دیدن آن ها در ماشین حمل و...، مدارک گفته شده کمک می کنند تا خسارت بیمه باربری را دریافت کنید. در صورتی که شرکت مورد نظر از ارائه این مدارک خودداری کرد، به معنی عدم اعتبار آن است.

بررسی خودروها

یکی دیگر از نکاتی که به انتخاب بهترین شرکت باربری کمک می کند، بررسی خودروهای موجود در شرکت است. تنوع خودروها به معنی سابقه کار بالای شرکت و تبحر آن ها در جابجایی انواع بار است. هر نوع بار بسته به میزان، مسافت جابجایی و... به خودرویی خاص نیاز دارد.

پشتیبانی مناسب

در صورتی که به دنبال بهترین باربری برای حمل اثاثیه با باربری شهری هستید، بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که پشتیبانی مناسبی داشته باشد. بعضی از شرکت ها دارای پشتیبانی 24 ساعته هستند تا مشتریان هر زمان دچار مشکل شدند قادر به ارتباط و دریافت راهنمایی های لازم باشند.

ساعت کاری مناسب

ساعت کاری، نکته دیگری است که برای انتخاب بهترین شرکت باربری باید به آن توجه کنید. شرکت های معتبر معمولا روزهای تعطیل را نیز به جابجایی بار مشتریان اختصاص می دهند زیرا بسیاری از افراد به خصوص شاغلین امکان جابجایی بار در ایام کاری هفته را ندارند.

 

کارگر اسباب کشی متخصص چه ویژگی هایی دارد؟

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب بهترین مرکز برای حمل بار درون شهری مانند اثاثیه باید به آن توجه کرد، پرسنل فعال در مجموعه هستند. یک شرکت معتبر و خوش سابقه از نیروهای ماهر و آموزش دیده استفاده می کند تا جابجایی بار مشتریان را در بیشترین سرعت و با کمترین خطا انجام دهند. افرادی که به عنوان کارگر اسباب کشی فعالیت دارند باید در این زمینه دارای تخصص کافی باشند. در صورتی که کارگر از مهارت و تجربه در این زمینه برخوردار باشد، جابجایی بار برای او سخت نخواهد بود.

در صورتی که وظیفه حمل بار و اثاثیه خود را به عهده شرکت های معتبر بگذارید، کارگران آموزش دیده، ماهر و توانمند برای جابجایی بار شما اعزام می شوند. این شرکت ها معمولا افرادی را برای انجام این کار استخدام می کنند که از توانایی جسمی مناسب برخوردار باشند. البته توانایی جسمی و قدرت بدنی تنها یک عامل در جابجایی راحت بار است و کارگری که در زمینه حمل اثاثیه با باربری شهری فعالیت دارد، باید ویژگی های دیگری هم داشته باشد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • یک کارگر ماهر باربری باید مهارت لازم برای کار با انواع ابزارهای حمل بار و جابجایی اثاثیه را داشته باشد. تجهیزات و ابزارهایی که به منظور جابجایی بار قابل استفاده هستند، تنوع زیادی دارند و نیروهای فعال در باربری برای استفاده از آن ها مهارت های لازم را دریافت می کنند.
  • تجربه کافی در اسباب کشی از دیگر ویژگی های یک کارگر ماهر در این زمینه است.
  • وقت شناسی و صبر و حوصله از دیگر ویژگی هایی است که یک کارگر ماهر حمل بار باید از آن ها برخوردار باشد.
  • آشنایی با اصول چیدمان هم موضوع مهمی است که کارگران باربری چه برای جای گذاری بار در ماشین و چه برای قرار دادن آن در منزل مشتری باید از آن برخوردار باشند.

حمل اثاثیه با باربری شهری: اصول بسته بندی مطمئن لوازم منزل

یکی از نکاتی که سلامت بارها حین جابجایی را تضمین می کند، رعایت اصول اولیه در زمان بسته بندی است. به خصوص در مورد بسته بندی لوازم منزل این موضوع اهمیت بیشتری دارد. دقت کنید که شرکت های باربری تنها در صورتی خسارت وارد شده بر بار را پرداخت می کنند که بسته بندی به صورت اصولی انجام شده باشد و با وجود بسته بندی مناسب، بار دچار خسارت شده باشد. برای بسته بندی استاندارد لوازم منزل پیش از جابجایی باید به چه نکته توجه کرد که عبارتند از:

تجهیزات مناسب را برای بسته بندی انتخاب کنید

اولین اصل در بسته بندی مطمئن لوازم منزل استفاده از تجهیزات مناسب است. بهتر است کارتن های ضخیم را برای بسته بندی لوازم منزل انتخاب کنید و برای ایجاد فاصله مناسب داخل کارتن از از موادی مانند آکاستیو یا پلاستیک های حبابدار استفاده کنید.

وسایل سنگین را در پایین جعبه قرار دهید

دقت کنید که وسایل سنگین باید در پایین جعبه قرار داشته باشند. در این صورت احتمال آسیب دیدن وسایل کمتر می شود. شرکت های معتبر حمل اثاثیه با باربری شهری، لوازم شکستنی و وسایلی که احتمال آسیب دیدگی دارند را در انتهای خودرو قرار می دهند تا احتمال جابجایی و بروز آسیب در آن ها کمتر باشد.

از ضربه گیر استفاده کنید

برای بسته بندی وسایلی مانند یخچال، کمد، مبلمان و... از ضربه گیرها استفاده کنید تا در صورت برخورد با دیوار، دیواره های خودرو و... دچار آسیب نشوند.

لوازم مشابه را با هم بسته بندی کنید

یک اصل دیگر در بسته بندی لوازم برای حمل بار، قرار دادن وسایل مشابه یا کاربری نزدیک هم در کنار یکدیگر است. برای مثال لوازم اصلی آشپزی را در کنار هم قرار دهید تا در زمان باز کردن و جابجایی دچار سردرگمی نشوید.

محتویات درون هر کارتن را مشخص کنید

نکته مهم دیگر در بسته بندی اصولی مشخص کردن محتویات درون هر کارتن است. این کار هم در زمان چیدمان خودرو به کارگران باربری کمک می کند و هم در زمان باز کردن وسایل و قرار دادن آن ها در محل جدید موجب تسریع روند کار می شود.

 

حمل اثاثیه با باربری شهری: چیدمان اثاثیه منزل        

بیشتر مجموعه های باربری علاوه بر جمع آوری بار از منزل قدیمی، چیدمان اثاثیه در منزل جدید را نیز انجام می دهند. البته این کار در صورت درخواست مشتری و با پرداخت هزینه انجام می شود. در صورتی که برای چیدمان لوازم خود نیز نیاز به کمک نیروهای باربری داشته باشید، باید هزینه های مربوطه را پرداخت کنید تا نیروهایی به محل شما اعزام شوند که در زمینه چیدمان وسایل هم تجربه کافی دارند. برای مثال نیروهای ماهر در مجموعه های معتبر، هر کدام از لوازم را در محل مناسب خود قرار می دهند. برای مثال یخچال، گاز، لباسشویی و... را همان ابتدا به آشپزخانه آورده و در جای خود قرار می دهند.

چیدمان جزئی تر مانند قرار دادن وسایل در کابینت ها به عهده کارگران حمل اثاثیه با باربری شهری نیست اما در صورت لزوم این کار هم با هماهنگی های لازم قابل انجام است. البته معمولا برای چیدمان جزئی تر زمانی نیروی جدید استخدام می شود که کار جابجایی لوازم به اتمام رسیده باشد و تمام لوازم و وسایل به خانه آورده شده باشند. در بیشتر شرکت های حمل بار امروزی، علاوه بر نیروهای مرد برای جابجایی وسایل سنگین، نیروهای خانم هم برای ارائه خدمات چیدمان فعالیت دارند.

پرسش و پاسخ

مهیار

ایا برای اتوبار میرداماد امکان دارد کارگر بدون کامیون برامون رزرو کند چون جابجایی اثاثیه از طبقه سوم به طبقه دوم همان ساختمان است به همین علت کامیون نیاز نبود ممنون میشم
۱۳۹۴/۱۲/۰۳
 
operator

پشتیبانی

بله حتما شما مشتری اتوبار میرداماد هستید هدف ما هم رضایت مشتریان میباشد با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا برای شما هماهنگی کنند
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

محمدیان

سلام و خسته نباشید انشااله به یاری خداوند متعال و اگه زنده ماندیم برای روز دوشنبه اسباب کشی کنیم از جردن به میرداماد جردن طبقه اول میرداماد طبقه سوم به همین علت ما یک کامیون میخوایم با چهار تا کارگر کاردرست باربری لطفا تاکید میکنم چهار تا کارگر کاردرست و در ضمن از بابت حساب کتاب هم هوای ما را داشته باشید نه زیاد بگیرید و نه کم هر چی عرفه با تشکر
۱۳۹۴/۱۲/۰۱
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام و عرض ارادت داریم خدمت جناب محمدیان عزیز و از اینکه مشتری باربری ما هستید از شما ممنونیم و شما از بابت کارگرها مطمئن باشید که به نحو احسن اثاث منزلتان را جابه جا کنند با تشکر
۱۳۹۴/۱۲/۰۱

جور بنیاد

سلام یک کامیون باربری میخوام که از جردن بارگیری میشه و در رامسر تخلیه میشه لطف کنید که کامیونی که میفرستید موکت کاری شده و مسقف باشد با سپاس
۱۳۹۴/۱۱/۲۳
 
operator

پشتیبانی

بله حتما دستورات شما اجرا میشه برای رزرو با دفتر اتوبار  تماس بگیرید با سپاس
۱۳۹۴/۱۱/۲۳

محمودی از یوسف اباد

سلام محمودی هستم از یوسف اباد برای حمل اثاث خونه یک کامیون مسقف سر پوشیده میخوام که از جردن بارگیری میشه و رامسر تخلیه میشه برای پس فردا ایا برای اتوبار شما امکانش است این لطف در حق ما انجام بدند؟
۱۳۹۴/۱۱/۱۶
 
operator

پشتیبانی

بله حتما جناب محمودی عزیز شما زحمت کشیده با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا کارهای لازمه را انجام بدند
۱۳۹۴/۱۱/۱۶

رحمان

با سلام وخسته نباشید برای رامسر کامیون میخواستم با سه کارگر از میرداماد بارگیری میشه ودر رامسر منطقه جواهرده بار خالی میشه در ضمن برای روز دوشنبه میخواستم من با کی باید هماهنگی کنم؟
۱۳۹۴/۱۱/۱۰
 
operator

پشتیبانی

از اینکه با باربری ما تماس گرفتید از شما بسیار ممنونیم شما محبت بفرمایید با دفتر باربری تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم را انجام دهند با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۱۰

حسین علی

از میرداماد مزاحم میشم من یک کامیون میخوام با سه کارگر ترک زبان ایا برای اتوبار شما امکانش هست برام بفرستید البته برای دو روز دیگه میخوام ممنون میشم
۱۳۹۴/۱۱/۰۹
 
operator

پشتیبانی

بله اتفاقا در اتوبار ما هم کارگر ترک زبان هست دو روز قبل از اسباب کشی با دفتر باربری تماس بگیرید تا براتون رزرو کنند با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۰۹

گنج خانلو

دو تا کامیون میخواستم برای پنج شنبه 11 صبح که از 17 کیلومتری جاده مخصوص بارگیری میشه به دماوند البته 6 تا کارگر هم نیاز داریم ایا برای اتوبار مقدوره این کار برامون انجام بدند
۱۳۹۴/۱۱/۰۷
 
operator

پشتیبانی

بله حتما جناب گنج خانلوی عزیز برای  ما و کارگران  اتوبار باعث افتخاره که در خدمت شما ثروران گرامی باشیم شما زحمت کشیده با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا اقدامات لازمه را به عمل اورند با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۰۷

شعبانی از رشت

یک کامیون حمل اثاثیه میخوایم برای شهرستان رشت بار بزنه بیاره تهران سه تا کارگر هم با خودش بیاره ایا برای باربری میرداماد امکانش هست بیاد رشت بار بزنه وبرگرده؟
۱۳۹۴/۱۱/۰۶
 
operator

پشتیبانی

هدف اتوبار میرداماد رضایت مشتریان گرامیست شما زحمت بکشید با دفتر باربری تماس  بگیرید  و کارهای لازمه را هماهنگی کنید با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۰۶

شعبانی

با سلام وعرض ارادت خدمت مدیریت محترم اتوبار تهران بنده شعبانی هستم یک کامیون میخواستم با سه کارگر که از گمرک بار بزنند برای قزوین البته بارم لوازم یدکی میباشد زیاد هم سنگین نیست ایا برای باربری شما امکانش هست که با ما همکاری کنید ویک کامیون با سه کارگر در اختیارمون قرار دهید
۱۳۹۴/۱۱/۰۵
 
operator

پشتیبانی

 بله حتما جناب شعبانی عزیز از اینکه اتوبار ما را برای اسباب کشی انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم شما لطف کنید با دفتر باربری تماس بگیرید و ادرس وزمان بارگیری اعلام فرمایید با تشکر مدیریت باربری تهران شعبه میرداماد
۱۳۹۴/۱۱/۰۵

صبایی

سلام میکنم خدمت برادرانمون در اتوبار میرداماد صبایی هستم از میرداماد مزاحم میشم ما دوتا کامیون میخوایم با 6 تا کارگر مسئله ایی که هست اینه که اثاثیه دو روز باید داخل کامیون باید بمونه ایا برای اتوبار شما امکانش هست که دو روز داخل کامیون بمونه البته هزینه هاش هم حساب میکنیم یک خورده بالا یا پایین تقدیم میکنیم با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۰۴
 
operator

پشتیبانی

بله از نظرباربری میرداماد اشکالی نداره هدف اتوبار رضایت همشهریان گرامی میباشد شما لطف کنید با دفتر باربری تماس بگیرید ادرس وزمان بارگیری اعلام فرمایید با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۰۴

صادقی

یک سری لوازم شکستنی دارم که میخوام شوش بار بزنید به زنجان فقط محبت بفرمایید 3 تا کارگر ماهر وکاری اتوبار برام بفرستید با یک کامیون سر پوشیده برای فردا صبح ساعت 9 میخوام اینجا باشند با تشکر
۱۳۹۴/۱۱/۰۳
 
operator

پشتیبانی

حتما جناب صادقی عزیز لطف کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید و ادرس بارگیری وزمان به دفتر اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۱/۰۳

حسین زمانی

سلام وخسته نباشید حسین زمانی هستم در هفته ایی که در پیش رو داریم ما یک اسباب کشی داریم که از میرداماد به جردن حمل میشه که قبل از اینکه از اتوبار شما کامیون بگیرم میخواستم شرایط خودم را خدمتتون عرض کنم اول اینکه کامیونی که برامون میفرستید بزرگ و موکت کار شده باشه دوم اینکه کارگرهاتون ترک زبان باشند سوم اینکه کارگرهاتون از اسانسور به هیچ عنوان استفاده نکنند در ضمن کارگرها به گرفتن انعام به ما گیر ندند اگر باربری تهران این شرایط قبول میکنه ادرس بدم برای روز دوشنبه
۱۳۹۴/۱۱/۰۲
 
operator

پشتیبانی

بله حتما جناب زمانی عزیز هدف اتوبار میرداماد رضایت مشتریان محترم میباشد محبت کنید ادرس و زمان جابجایی به دفتر باربری اعلام فرمایید تا خدمت برسند
۱۳۹۴/۱۱/۰۲

سبحان از میرداماد

با سلام به مدیریت باربری تهران یک دست مبل دارم از میرداماد میخوام ببرم یوسف اباد یک کامیون مسقف موکت کاری شده میخوام با دو کارگر با دفتر اتوبار تماس بگیرم تا ادرس بدم یا ایمیل کنم؟
۱۳۹۴/۱۱/۰۲
 
operator

پشتیبانی

شما لطف کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید و ادرس اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۱/۰۲

یوسفی

با سلام وخسته نباشید به مدیریت اتوبار تهران یوسفی هستم از یوسف اباد ایا امکانش هست اثاثیه خونمون 3 روز در کامیون شما بمونه البته هزینه اش را هم پرداخت میکنم ممنون میشم
۱۳۹۴/۱۰/۳۰
 
operator

پشتیبانی

بله جناب یوسفی عزیز هدف اتوبار تهران رضایت همشهریان عزیز میباشد شما محبت کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید و ادرس وزمان جابجایی را اعلام بفرمایید با تشکر
۱۳۹۴/۱۰/۳۰

شعبانی از شیخ بهایی

سلام وخسته نباشید به مسئول اتوبار تهران شعبانی هستم همسایتون در پاساژ ارش برای پس فردا دوتا کامیون میخوام با 4 تا کارگر محبت کنید از کارگرهای زبده وکار کن برامون بفرستید به هر حال همسایه هم هستیم
۱۳۹۴/۱۰/۲۸
 
operator

پشتیبانی

سلام اقای سلامی شما دستور بدید اتوبار تهران با تمام کارگراش در خدمت شما هستند ادرس و زمان جابجایی را به دفتر اتوبار اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۰/۲۸

محمدی

سلام و عرض ادب به مدیریت باربری تهران خانم محمدی هستم منشی لطیف بار الان یک ماه از لطیف بار امدم بیرون میخواستم بدونم شما برای باربری منشی نیاز ندارید
۱۳۹۴/۱۰/۲۶
 
operator

پشتیبانی

با سلام خدمت خانم محمدی چرا اتفاقا یکی از منشیهای باربری ازدواج کرده ورفتند به منشی هم احتیاج داریم شما لطف کنید به دفتر  باربری تهران مراجعه کنید
۱۳۹۴/۱۰/۲۶

علی حسین از تبریز

سلام و خسته نباشید به مدیریت باربری تهران دو دست مبل برای تبریز خواستم بفرستم جهیزیه دخترم خواستم بدونم اگه بخوام با باربری شما بفرستم تضمین میکنید که سالم به مقصد برسونید
۱۳۹۴/۱۰/۲۵
 
operator

پشتیبانی

بله اولا که شما دارید با اتوبار میرداماد بار میفرستید ثانیا ما بدون بیمه کامیون جاده نمی فرستیم پس خیالتون از بابت باربری ما راحت باشه هدف بارزبری میرداماد رضایت مشتریان گرامیست
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

پارسا از شیخ بهایی

پارسال یک باربری دیگه اثاثمون جابه جاکرد تمام داغون کردن کارگر افغانی فرستاده بودن کاربلد نبودن ولی ما این هفته اسباب کشی داریم دوست دارم با اتوبار شما جابجا کنم فقط خواهشی که دارم اینه کارگرهاتون سفارش کنید درست انجام بدند
۱۳۹۴/۱۰/۲۳
 
operator

پشتیبانی

هدف اتوبار میرداماد رضایت همشهریان عزیز میباشد وهدف اصلی اتوبار این است که در اینده هم مشتری ما باشید همین یکبار نباشد بلکه با ارائه کار خوب ما را اتوبار ما را به دوستان واشنایان معرفی کنید شما لطف کنید با دفتر باربری میرداماد تماس بگیرید تا ادرس وزمان اسباب کشی یاداشت کنند با تشکر مدیر اتوبار میرداماد
۱۳۹۴/۱۰/۲۳

موسوی از میرداماد

سلام وخسته نباشید به دوستانمون در اتوبار تهران ما این هفته یک اسباب کشی در پیش داریم به همین خاطر با تحقیقاتی که انجام دادم اتوبار شما را برای اسباب کشی انتخاب کردیم برای روز پنج شنبه یک کامیون میخوام با چهار کارگر محبت کنید چهار تا کارگر ماهر وتمیز کارکن برامون بفرستید با تشکر موسوی هستم از میرداماد
۱۳۹۴/۱۰/۲۲
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام میکنیم خدمت موسوی عزیز واز شما تشکر میکنیم که اتوبار تهران برای اسباب کشی انتخاب کردید بله حتما کارگر خوب براتون میفرستیم
۱۳۹۴/۱۰/۲۲

رفیعی از شهران

سلام وخسته نباشید به مدیریت باربری تهران اقای کرمی بنده رفیعی هستم همسایتون خواستم برای پس فردا یاد اوری کرده باشم فقط خواهشی که دارم لطفا اقای کرمی از کارگرهای خوب باربری برامون بفرستید ازتون ممنون میشم
۱۳۹۴/۱۰/۲۲
 
operator

پشتیبانی

بله جناب رفیعی مطمئن باشید باربری تهران کار گر بد ندارد با این حال باز به کارگرهای باربری سفارش میکنم که دقت کنند تا ما شرمنده شما نشیم
۱۳۹۴/۱۰/۲۲

طاهری

سلام وخسته نباشید طاهری هستم از شهرک غرب تلفن باربری شما را املاک ایران زمین اقای یوسفی به من دادند ایشون از باربری میرداماد خیلی تعریف کردند به همین خاطر برای روز جمعه یک کامیون با سه کارگر میخوام لطفا برام رزرو کنید با تشکر
۱۳۹۴/۱۰/۱۶
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام میکنیم خدمت شما و جناب یوسفی عزیز باربری میرداماد در خدمت شماست فقط شما زحمت بکشید با دفتر اتوبار تماس بگیرید ادرس وشماره تلفن اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۱۰/۱۶

سلامی از میرداماد

سلام وعرض ارادت خدمت مدیریت باربری تهران این هفته اسباب کشی دارم یک کامیون با سه کارگر تمیز و کارکن اتوبارتون برامون بفرستید خواهشا خواهشا کامیون بزرگ بفرستید
۱۳۹۴/۱۰/۱۵
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام میکنیم خدمت شما بزرگوار مطمئن باشید که کامیونهای باربری تهران از تمام کامیونهای باربریهای تهران بزرگتر میباشد شما لطف کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا کارهای لازمه را براتون انجام بدند
۱۳۹۴/۱۰/۱۵

سلیمانی از میرداماد

سلام وخسته نباشید بنده سلیمانی هستم از میرداماد اخر این هفته اسباب کشی دارم وبه لوازم خونه ام خیلی حساسم مخصوصا مبلهام به همین خاطر موقع اسباب کشی هیچ عجله ای ندارم میخوام چهارشنبه مبل هامو ببرید پنج شنبه هم سایر لوازممو فقط تنها خواهشی که از کارگرهای باربری دارم اینه که موقع اسباب کشی هیچ عجله ای نکنند تشکر میکنم از باربری میرداماد
۱۳۹۴/۱۰/۱۳
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام میکنیم  خدمت سلیمانی عزیز حتما جناب سلیمانی به کارگرهای اتوبار تاکید میکنم که مقع جابجایی دقت کامل داشته باشند وشما را حتما راضی خواهند کرد وهدف باربری همین یکبار نیست بلکه برای سالهای دیگه هم مشتری باربری ما بشوید
۱۳۹۴/۱۰/۱۳

ساجده از میرداماد

سلام وخسته نباشید به مدیریت اتوبار میرداماد ما یک یخچال ساید داریم و میخوایم از طبقه دوم به طبقه اول بیاریم می خواستم از مدیریت اتوبار خواهش کنم که کارگرهای مخصوص حمل یخچال برای فردا به ادرسی که به دفتر باربری میدم برامون ارسال کنید
۱۳۹۴/۱۰/۱۲
 
operator

پشتیبانی

بشه حتما کارگرهای مخصوص حمل لوازم سنگین  اتوبار براتون میفرستم
۱۳۹۴/۱۰/۱۲

سهیل از میرداماد

سلام سهیل هستم از میرداماد میخواستم از مدیریت اتوبار میرداماد خواهش کنم که در انتخاب راننده ها دقت کنید راننده ای که برای اسباب کشی از باربری فرستاده بودید نرمال نبود لطفا حواستون باشه از اتوبار میرداماد نباید راننده معتاد داشته باشه
۱۳۹۴/۱۰/۱۱
 
operator

پشتیبانی

بله حتما  مدیریت اتوبار میرداماد رسیدگی خواهد کرد از شما هم ممنونیم که به اتوبار اعلام کردید
۱۳۹۴/۱۰/۱۱

طیب از میرداماد

سلام وعرض ادب دارم به دوستانمون در اتوبار میرداماد طیب هستم از میرداماد میخواستم برای سه شنبه یک کامیون با سه کارگر از اتوبار میرداماد رزرو کنم از میرداماد به میرداماد از طبقه دوم به چهارم
۱۳۹۴/۱۰/۰۶
 
operator

پشتیبانی

بله حتما اتوبار میرداماد در خدمت شماست محبت کنید با دفتر باربری تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام بشه
۱۳۹۴/۱۰/۰۶

صفی لو از میرداماد

صفی لو هستم یک کامیون میخوام با سه کارگر برای فردا ده صبح از میرداماد به یوسف اباد تنها خواهشی که از باربری تهران دارم از کارگران خوب اتوبار برامون بفرستید با تشکر از باربری تهران
۱۳۹۴/۱۰/۰۴
 
operator

پشتیبانی

م هم از جناب صفی لو تشکر میکنیم که اتوبارتهران انتخاب کردید و مطمئن باشید کارگران باربری تهران بهترین کارگرهای تهران  میباشند
۱۳۹۴/۱۰/۰۴

یوسفی از میرداماد

سلام من امروز جابجایی داشتم از اتوبار میرداماد امدند وجابجا کردند کارگر نفری 25000 هزار تومان طی کرده بودیم ولی متاسفانه با کارگرهای اتوبار سر حساب کتاب به مشکل بر خوردیم لطفا به کارگراتون اعلام کنید که مشتریها را نرنجانند با تشکر از باربری تهران
۱۳۹۴/۱۰/۰۲
 
operator

پشتیبانی

ما هم از شما ممنونیم که به ما گوشزد کردید از بابت رفتار کارگرهای اتوبار تهران عذر خواهی میکنم و مدیریت باربری میرداماد از این بابت از شما پوزش می طلبد حتما رسیدگی خواهیم کرد
۱۳۹۴/۱۰/۰۲

سکینه

با عرض سلام و خسته نباشید به مدیریت اتوبار میرداماد برای جابجایی اثاثیه منزل 70 متری کوچه به کوچه از طبقه دوم به همکف با چند کارگر جابجا میشود با تشکر
۱۳۹۴/۰۹/۲۸
 
operator

پشتیبانی

چهار کارگر انجام میشه در باربری میرداماد
۱۳۹۴/۰۹/۲۸

خرم شاد از میرداماد

سلام وخسته نباشید خرم شاد هستم یک گله داشتم از مدیریت اتوبار تهران امروز کارگرهای اتوبار میرداماد پایه یکی از مبل ها را شکستند حالا باید چکار کنم
۱۳۹۴/۰۹/۲۶
 
operator

پشتیبانی

شما نگران نباشید مدیریت اتوبار میرداماد به خاطر اینکه رضایت شما را جلب کند امروز هم خسارت مبل پرداخت کرد هم 20 درصد به شما تخفیف داد
۱۳۹۴/۰۹/۲۶

رامبد غفوری از میرداماد

با سلام و عرض ادب به مدیریت محترم باربری تهران رامبد غفوری هستم مدیر عامل شرکت واردات و صادرات شرکت ما یک جابجایی در پیش رو دارد از میرداماد به زعفرانیه خواستم برای روز پنج شنبه خدمت برسیم تا برای پاره ای قرار داد به تفاهم برسیم تا جا به جایی شرکت را به باربر ی میرداماد بسپاریم با تشکر
۱۳۹۴/۰۹/۲۴
 
operator

پشتیبانی

ما هم سلام و عرض ادب داریم خدمت جناب اقای غفوری بزرگ برای باربری تهران افتخار بزرگی است که در خدمت شما سرور گرامی باشد ما منتظر تشریف فرمایی شما هستیم با تشکر مدیریت باربری تهران کرمی
۱۳۹۴/۰۹/۲۴

صلواتی زاده از میرداماد

سلام وخسته نباشید صلواتی زاده هستم ازمیرداماد می خواستم از کارگرهای اتوبار میردامادتقدیر و تشکر کنم بنده دیروز اثاثیه منزلم کارگرهای باربری شما جابه جا کردند کارگرهای خوب و با ادبی بودند خواستم از مدیریت اتوبار تهران وکارگرهاشون تشکر و خسته نباشید بگم
۱۳۹۴/۰۹/۲۲
 
operator

پشتیبانی

ما هم از شما سپاسگزاریم که اثاثیه منزلتون را به اتوبار میرداماد سپردید هدف باربری میرداماد رضایت جلب مشتری است
۱۳۹۴/۰۹/۲۲

حسینی از میرداماد

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام رضا ع و عرض سلام به کارکنان محترم اتوبار تهران حسینی هستم از میرداماد برای روز یکشنبه کامیون با چهار تا کارگر می خواستم رزرو کنم برای ساعت دو بعدازظهر با سپاس
۱۳۹۴/۰۹/۲۰
 
operator

پشتیبانی

حتما جناب حسینی عزیز فقط زحمت بکشید با دفتر اتوبار تهران تماس بگیرید وادرس اعلام بفرمایید
۱۳۹۴/۰۹/۲۰

پرویز از میرداماد

ایا باربری تهران برای جابجایی وسایل سنگین مثل یخچال سایدبای ساید وغیره مجهز به ابزارالات مخصوص میباشد مثل کمربند مخصوص یخچال
۱۳۹۴/۰۹/۱۸
 
operator

پشتیبانی

به سئوال خوبی اشاره فرمودید بله باربری تهران مجهز به ابزارالات جابجایی و پیشرفته امروزی میباشدمانند کمربند یخچال وچرخ ریل گاو صندوق وووو غیره میباشد
۱۳۹۴/۰۹/۱۸

نیما از سهروردی

با عرض سلام به مدیریت محترم اتوبار میرداماد لطفا دستور فرمایید برای روز سه شنبه یک کامیون با چهار تا کارگر از سهروردی به قیطریه رزرو نمایند با تشکر نیما
۱۳۹۴/۰۹/۱۴
 
operator

پشتیبانی

بنده هم سلام وعرض ادب دارم  از اینکه اتوبار میرداماد انتخاب کردید از شما سپاسگزارم شما محبت فرمایید با دفتر باربری تماس بگیرید یا شماره تلفن و ادرس برامون ایمیل فرمایید با تشکر فراوان
۱۳۹۴/۰۹/۱۴

ساجدی

ساجدی هستم راننده یکی ار باربریهای تهران و باز نشسته راه اهن تعریف باربری میرداماد شنیدم اگه زمانی راننده نیاز بود لطفا به ما اطلاع دهید با تشکر از اتوبار تهران
۱۳۹۴/۰۹/۰۹
 
operator

پشتیبانی

ما هم از شما ممنونیم که باربری ما را برای همکاری انتخاب کردید شما محبت کنید روز پنج شنبه تشریف بیارید دفتر باربری تا از نزدیک با هم اشنا شیم
۱۳۹۴/۰۹/۰۹

دریا از جردن

من یک کامیون ویژه میخوام با3 تا کارگر تمیز و ماهر ایرانی از جردن به یوسف اباد برای شنبه لطفا کارگرهای خود باربری باشند
۱۳۹۴/۰۹/۰۵
 
operator

پشتیبانی

خواهر عزیز اتوبار میرداماد هیچ وقت کارگر از بیرون نمیگیره شما خیالتون راحت از کارگرهای خوب اتوبار می فرستم
۱۳۹۴/۰۹/۰۵

مسلمی

مسلمی هستم ضمن ارادت به کارکنان اتوبار خواستم قیمت اتوبار شما را برای اثاث کشی بدانم
۱۳۹۴/۰۹/۰۳
 
operator

پشتیبانی

در اتوبار میرداماد کامیونت برای سه ساعت 130000 هزار تومان و کارگر نفری 30000 هزار تومان فقط در باربری تهران میرداماد
۱۳۹۴/۰۹/۰۳

سولماز

سلام سولماز هستم از شیخ بهایی ایمیل میزنم با تعریفاتی که از باربری شما شنیدم خواستم برای روز سه شنبه ساعت پنج بعدازظهر یک کامیون با چهار تا کارگر رزرو کنم
۱۳۹۴/۰۹/۰۱
 
operator

پشتیبانی

از شما خیلی خیلی سپاسگزاریم که باربری ما را انتخاب کردید شما لطف کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا براتون رزرو کنند
۱۳۹۴/۰۹/۰۱

شعبانی

سلام وخسته نباشید بنده شعبانی هستم از قیطریه هفته پیش اثاثیه برادر خانومم را باربری شما جابجا کرد هم برادر خانومم تعریف اتوبار شما را کرد هم من از کارگراتون خوشم امد خواستم بگم اگه امکان داره واسه روز دوشنبه یک کامیون مسقف باسه تا کارگر برام رزرو کنید باسپاس فراوان از اتوبار تهران میرداماد
۱۳۹۴/۰۸/۲۹
 
operator

پشتیبانی

ما هم تشکر میکنیم از اینکه اتوبار ما مشتریان خوبی مثل شما دارد اما برای رزرو شما محبت کنید بادفتر باربری تماس بگیرد  باز هم از شما متشکرم
۱۳۹۴/۰۸/۲۹

طاهری

طاهری هستم دو تا کامیون مسقف ایسوزو از باربری میخواستم برای مریوان مرز باشماق بار سیب ببرند لطفا بفرمایید هزینه اش چقدر میشود لازم به ذکر است که هر ماه چهار تا کامیون از اتوبار شما میخوایم چون قبلا با اتوبار دیگه ای کار میکردیم ولی دندون گردند وهم کامیوناش مدل پایین
۱۳۹۴/۰۸/۲۷
 
operator

پشتیبانی

باربری تهران هیچ مشکلی از بابت همکاری با شما دوست عزیز ندارد و کامیونهای اتوبار هم صفر کیلومتر میباشد با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا همکاری لازم را با شما انجام انجام بدهند
۱۳۹۴/۰۸/۲۷

محمودی

سلام محمودی هستم از مشتریهای قدیمی اتوبار میرداماد خواستم برای پنج شنبه دو تا کامیون با شش تا کارگر خوب رزرو کنم فقط خواهشا کارگر وارد بفرستید
۱۳۹۴/۰۸/۲۶
 
operator

پشتیبانی

بله حتما اتوبار به داشتن همچین مشتریهایی به خود افتخار میکند
۱۳۹۴/۰۸/۲۶

سجادی

سلام سجادی هستم از شهران املاک تعریف باربری شما را کرده من یک کامیون می خوام با چهار تا کارگر خوب املاک گفت شما راننده ای دارید به نام رسول  لطفا ان راننده را با چهار تا کرگر برام بفرستید
۱۳۹۴/۰۸/۲۵
 
operator

پشتیبانی

با عرض سلام خدمت دوست عزیز  شما محبت کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا براتون رزرو کنند
۱۳۹۴/۰۸/۲۵

مدیری

مدیری هستم با عرض ادب و خسته نباشید اگه امکانش هست قرار جابجایی فردا را به پنج شنبه موکول کنید با عرض پوزش از اتوبار میرداماد
۱۳۹۴/۰۸/۲۴
 
operator

پشتیبانی

اشغالی نداره اتوبار میرداماد شبانه روز در خدمت همشهریان بوده است
۱۳۹۴/۰۸/۲۴

طاهره از جردن

ما برای اسباب کشی یک کامیون مسقف میخوایم پارسال از باربری برزیل گرفتیم اصلا خوب نبود ماشین کوچک فرستاده بود ماشینهای باربری میرداماد دیدم بزرگند لطفا یک کامیون مسقف با سه تا کرگر برای فردا رزرو کنید
۱۳۹۴/۰۸/۲۳
 
operator

پشتیبانی

شما محبت کنید با دفتر باربری تماس بگیرید تا براتون رزرو کنند    از اینکه باربری مارا انتخاب کردید سپاسگزاریم
۱۳۹۴/۰۸/۲۳

تقی

ضمن خسته نباشید تقی هستم از شهران میخواستم بپرسم که امکانش است اثاثیه منزل ما یک هفته داخل کامیون اتوبار بمونه تا خونمون حاضر بشه؟
۱۳۹۴/۰۸/۲۲
 
operator

پشتیبانی

از نطر اتوبار مشکلی نیست چون تعداد ماشینهامون باربری زیاده فقط هزینها برای شما سنگین میشه
۱۳۹۴/۰۸/۲۲

موسوی

با تشکر فراوان موسوی هستم ضمن خسته نباشید میخواستم از اتوبار میرداماد و کارگراتون تشکر کنم از بابت دیروز که اثاثیه ما را از کامرانیه به سعادت اباد جابه جا کردند کارشون خوب بود ما راضی هستیم
۱۳۹۴/۰۸/۲۱
 
operator

پشتیبانی

ما هم متشکریم که مشتری اتوبار ما هستید و همکاری با شما برای ما باعث افتخار است .
۱۳۹۴/۰۸/۲۱

هانیه

هانیه ام از یوسف اباد خواستم خواهش کنم برای بسته بندی چند تا کارگر ماهر از اتوبار شما رزرو کنم چون پارسال از باربری دیگه امدند کارشون خیلی بد بود ولی تعریف باربری شما را زیاد شنیدم
۱۳۹۴/۰۸/۲۱
 
operator

پشتیبانی

بله حتما ما از کارگرهای ماهر کاربلد اتوبار براتون میفرستیم لطفا تماس بگیرید و ادرس به ما اعلام کنید
۱۳۹۴/۰۸/۲۱

کامران موسوی

موسوی هستم دو تا کامیون برای شمال میخوام برای روز جمعه خواستم بدونم میتونم رو اتوبار میرداماد حساب کنم شماره تماس 44322783
۱۳۹۴/۰۸/۲۰
 
operator

پشتیبانی

بله باربری میرداماد همیشه در خدمت همشهریان محترم میباشد در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت
۱۳۹۴/۰۸/۲۰

قربانعلی

کارگرهای باربری شما ایرانیند یا افقانی
۱۳۹۴/۰۸/۱۴
 
operator

پشتیبانی

اتوبار میرداماد هم کارگر ایرانی دارد هم افقانی
۱۳۹۴/۰۸/۱۴

رضایی

سلام ما پنج ساله مشتری باربری شما هستیم این هفته هم اسباب کشی داریم خواستم برای جمعه ساعت 2 بعداز ظهر یک کامیونت با چهار تا کارگر رزرو کنم با تشکر فراوان شماره تماس 09196269619
۱۳۹۴/۰۸/۱۲
 
operator

پشتیبانی

خیلی ممنونم و باعث افتخاره که مشتریان خوبی مثت شما داریم در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت مدیریت اتوبار میرداماد
۱۳۹۴/۰۸/۱۲

یاسر

ایا کامیون شما بزرگ است
۱۳۹۴/۰۸/۰۶
 
operator

پشتیبانی

بله تمام کامیونهای اتوبار میرداماد بزرگ و مسقف میباشد
۱۳۹۴/۰۸/۰۶

نصرت

ایا کارگر خالی هم دارید بدون کامیون
۱۳۹۴/۰۸/۰۴
 
operator

پشتیبانی

بله اتوبار میرداماد اکیپ کارگر بدون کامیون هم دارد
۱۳۹۴/۰۸/۰۴

مریم

ایا کارگرهای باربری شما خوش اخلاق و کننده کار هستند؟
۱۳۹۴/۰۷/۲۷
 
operator

پشتیبانی

بله با توجه به اینکه این باربری بیش از پانزده سال سابقه کاردر تهران دارد طبق تجربییات کاری این شرکت از بهترین و مجربترین کارگرها را انتخاب میکند
۱۳۹۴/۰۷/۲۷

خانلو

ایا شروع سه ساعت از ورود به منزل مشتری است یا ازجلوی دفتر اتوبار
۱۳۹۴/۰۷/۲۴
 
operator

پشتیبانی

از دوخول منزل مشتری شروع میشود
۱۳۹۴/۰۷/۲۴

موسوی

موسوی هستم قرار بود فردا 10 صبح اثاثیه ما را جابجا کنید از میرداماد به سعادت اباد اگه امکان داره به ساعت 4 بعدازظهر انجام بشه با تشکر
۱۳۹۴/۰۷/۱۹
 
operator

پشتیبانی

مشکلی نیست کارگرها 4بعداظهر برای اثاث کشی میان خدمتتون
۱۳۹۴/۰۷/۱۹

رضا

ایا اتوبار میرداماد برای حمل اثاثیه مانند:گاوصندوق و پیانو و غیره...که سنگین میباشد جداگانه هزینه دریافت می کند ؟
۱۳۹۴/۰۷/۱۸
 
operator

پشتیبانی

بله با رضایت مشتری برای هر طبقه مبلقی دریافت میکند    و توافقی
۱۳۹۴/۰۷/۱۸

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
fast-call