معمولا وجود حشرات ریز مثل مورچه و سوسک در منازل از بزرگترین دغدغه ها محسوب می شود . حال این که این موضوع در زمان جا به جایی به منزل نو و جدید بسیار اهمیت بالاتری هم پیدا میکند ، هیچ کس دوست ندارد حال خوش ورود به خانه ی جدید را با دیدن این موجودات ریز به کام خود تلخ کند و همه ما در این موضوع هم عقیده ایم . با این وجود پس چاره چیست ؟ چه باید کرد برای جلوگیری از وقوع این مشکل ؟ شرکت باربری میرداماد شما را در این زمینه یاری خواهد کرد .

اگر دوست ندارید که از همان روز اول ورود به منزل ، خانه شما تبدیل به محل عبور و مرور سوسک‌ها شود، برای جلوگیری از این اتفاق رعایت چند نکته ضروری است :

1. تا جایی که امکان دارد سعی کنید وسایل خود را به خانه ای که از قبل به خوبی تمیز شده است وارد کنید .

2. وسایل خود را قبل از آوردن به منزل نو به خوبی نظافت کنید چرا که در غیر این صورت امکان دارد دو حالت برایتان پیش بیاید

1) یا شما سوسک‌ هایی را که در منزل قبلی تان بوده همراه با وسایل تمیز نشده خود به منزل جدید آورده اید

2) یا در صورت تمیز نکردن منزل جدید قبل از ورود به آن ، در حین جا به جایی به خاطر شلوغی اوضاع اصلا خبردار نمی ‌شوید سوسک‌ های موجود در منزل جدید تان به سرعت وارد کارتن‌ ها و وسایل باز نشده می ‌شوند و در این صورت تلاش های بعدی شما برای ریشه کن کردنشان از طریق تمیز کردن منزل تقریبا بی فایده خواهد بود .

نکته ی مهمی که باید حتما به آن توجه داشته باشید این است که بهترین وقت برای سمپاشی منزل نو قبل از زمان جا به جایی است .
حتی اگر بتوانید بعد از زمان سمپاشی تمام درز ها و در و دیوارها را تا مدتی بسته نگه دارید از این طریق به سم ها فرصت خواهید داد بهترین اثر خود را نشان دهند .

باربری تهران

پرسش و پاسخ