باربری پاسداران:

امروزه شرکتهایی که در زمینه باربری فعالیت دارند فقط به دنبال حمل و نقل و درآمد زایی نبوده بلکه در این میان به دنبال جلب رضایت مشتریان و کیفیت کار باربری نیز هستند و شرکت باربری پاسداران ازین قاعده مستثنی نبوده و تمامی تلاش خودرا جهت بهبود بیشتر شرکت باربری انجام می دهد.

باربری پاسداران جهت اطمینان بیشتر دارای ماشین های بغل نویسی شده به نام شرکت باربری و کارت وابستگی و همچنین دارای کارت معاینه فنی و بیمه نامه شخص ثالث می باشد.

اتوباربری میرداماد در کلیه ی شعبات مختلف خود ضمن دارا بودن ضوابط و قوانین ذکر شده و همچنین دارا بودن سیتم های تحت وب، ماشین های متفاوت باربری و مجهز به GPS ، حمل و نقل متفاوت بر اساس حمل کالاهای مورد نظر مشتریان ( دریایی- هوایی- ریلی ) مشتریان را در تمامی امور از جمله بسته بندی، جابه جایی، حمل و نقل و چیدمان یاری داده و مشتریان را تا کار نهایی حمایت می کند.

چگونه یک باربری خوب انتخاب کنیم:

امروزه با افزایش جمعیت در شهرها و همچنین زیاد شدن جابه جایی میان عوام مردم همه ی ما در نزدیکی محل زندگی  خود اتوباربری هایی را به چشم دیده یا به سخن نامشان را شنیده ایم.

ولیکن انتخاب یک باربری مناسب نیاز به تایید و اعتماد مشتریان نیز دارد.ما به شما در این زمینه باربری پاسداران را پیشنهاد می کنیم.

زیرا تمامی ویژگی های مورد نظر را دارا بوده و شما را در امر باربری و حمل و نقل از مبدا تا مقصد یاری می دهد.

محله پاسداران:

پاسداران نام یکی از محله های مشهور شمال شرق تهران می باشد. این محله مرز میان منطقه‌های 1 و ۳ و ۴ تهران است. جنوب خیابان پاسداران از «سه‌راه ضرابخانه» شروع شده، در میانه راه به چهارراه پاسداران می رسد و سپس با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه یک تهران وارد می‌شود و در شمالی‌ ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد. اين محله در حال حاضر از شمال به بزرگراه شهيد بابايی، از جنوب به بزرگراه شهيد زين الدين، از شرق به بزرگراه شهيد صياد شيرازی و از سمت غرب به خيابان پاسداران منتهی می شود.

محله پاسداران دسترسی نسبتاّ خوبی را دارا می باشد که برای مثال می توان به خیابان پاسداران ، اتوبان همت و اتوبان صیاد شیرازی اشاره کرد.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

باربری پاسداران: 22900849 / 09122427871

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ