باربری میرداماد : 22900849

امروزه شرکتهای حمل و نقل داخل شهری و باربری به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت حمل اثاثیه اداری، اسباب کشی و اموری مشابه آن را انجام میدهند. در گذشته جا به جایی در خانه ها مثل امروز نبوده است. چرا که خانواده ها برای سالهای سال در یک منزل اقامت میکردند  و خانه ها بین چند خانواده به صورت مشترک استفاده میشد. با رشد شهر نشینی و ایجاد اجاره نشینی، جا به جایی در سطح شهرها گسترش یافت. اما جا به جا کردن لوازم یک منزل، شرکت یا ساختمان کار هر فردی نیست. کمترین آسیب جا به جایی لوازم به کمک افراد ناوارد میتواند آسیب رسیدن به لوازم باشد

به هنگام انجام پروسه باربری قبل از پرداختن به هر موضوعی ، حائز اهمیت ترین مسئله که باید به آن بسیار توجه داشت گزینش و انتخاب صحیح شرکت باربری است که همراه تک تک لحظات سخت جا به جایی ما هست . یک شرکت باربری خوب باید ؛ وظیفه شناس ، ایمن و مسئولیت پذیر باشد تا با دارا بودن این ویژگی ها بتواند دغدغه های ذهنی شما را طی انجام این کار دشوار به حداقل برساند و این اطمینان را در شما بوجود بیاورد که اسباب و اثاثیه تان در سلامت کامل به مقصد مورد نظرتان خواهند رسید. باربری میرداماد با پیشینه ای درخشان ، ممتاز و با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده ی ارائه این خدمت به شما مشتریان محترم می باشد .

با توجه به اهمیت بالای حمل و نقل و باربری درون شهری در جهان امروز شرکت باربری میرداماد به جهت آسودگی مشتریان همیشگی خود و سهولت دسترسی آنان به اطلاعات، تصمیم به ارائه بخش کوچکی از فعالیت های باربری درون شهری شرکت در مناطق چند گانه ی کلان شهر تهران کرده است.

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی، درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

بلوار میرداماد از سوی شرق به خیابان شریعتی (کوروش کبیر یا جاده قدیم شمیران پیشین) و از سوی غرب به خیابان ولی‌عصر (پهلوی پیشین) منتهی می‌شود. راه‌های اصلی متقاطع با این خیابان عبارتند از بزرگراه آفریقا (جردن)، بزرگراه مدرس و خیابان نفت. بلوار میرداماد در بخش شرقی خود از میدانی به نام میدان مادر (محسنی) می‌گذرد. در تقاطع بزرگراه مدرس و بلوار میرداماد بخشی از این خیابان از پلی روگذر به نام پل میرداماد می‌گذرد.

باربری میرداماد :22900849

باربری تهران

پرسش و پاسخ