باربری مطهری :88784368

شرکت باربری میرداماد از زمان شروع فعالیت به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده ، به همین منظور به جهت سهولت در کار مشتریان ، شرح کوتاهی از فعالیت های اتوباربری شرکت در مناطق گوناگون پایتخت را بیان می کند .

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی، درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

خیابان شهید مرتضی مطهری (نام پیشین: خیابان تخت طاووس) یکی از خیابان‌های مرکزی تهران است. این خیابان که جهتی شرقی - غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی منتهی می‌شود. خیابان مطهری به سمت شرق یک‌طرفه است.

باربری مطهری :88784368

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۲ مورد

طارمی - 1394/11/05

با سلام و خسته نباشید به عزیزانمون در باربری مطهری یک سئوال داشتم از خدمتتون ایا شروع سه ساعت از ورود به منزل مشتری است یا ازجلوی دفتر باربری؟


پاسخ مدیر سایت

به سئوال خوبی اشاره فرمودید از ورود به منزل و شروع به کار کارگرها حساب میشه

صلواتی از مطهری - 1394/09/27

ضمن سلام وخسته نباشید به عوامل اتوبار مطهری بنده صلواتی هستم از منطقه مطهری ایا برای کارگرهای باربری مطهری امکانش هست بسته بندی لوازم منزلمون را شب ساعت یازده به بعد انجام بدید؟ با عرض پوزش و عذر خواهی از مدیریت اتوبار مطهری


پاسخ مدیر سایت

بله حتما  چه بهتر برای باربری مطهری شب و روز معنی ندارد باربری مطهری 24 ساعت در خدمت همشهریان گرامی میباشد

پرسش و پاسخ