باربری شهر زیبا:

شهر زیبا نام محله‌ای واقع در شمال غرب تهران منطقه ۵ شهرداری تهران است. از شمال به خیابان آیت الله کاشانی از جنوب به بزرگراه حکیم از شرق به بزرگراه آسیا (باکری) و از غرب به شهرک اندیشه و دهکده المپیک ختم می‌شود.  
باربری شهر زیبا با در دست داشتن ماشین های به روز و مجهز و پرسنل حرفه ای از مرحله بسته بندی تا حمل کالا را برای شما بدون هیچ گونه آسیب دیدگی انجام می دهد.
شرکت باربری شهر زیبا با امکان صدور بار نامه ی معتبر و بیمه نامه و تحویل آن به مشتری قبل از بارگیری اسباب و اثاثیه، در قبال سلامت اسباب شما مسئول و مامور است.
یکی از امتیازات اتوباربری شهر زیبا نسبت به دیگر شرکت های باربری کم تر بودن هزینه هاست. کاهش هزینه اضافی و افزایش کارایی از جانب ما، رضایت از جانب شما و اعتبار و کیفیت اتوبار می باشد،  که از جمله اهداف مهم شرکت ما محسوب می شود.

شرکت باربری شهر زیبا از زمان شروع فعالیت به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده ، به همین منظور به جهت سهولت در کار مشتریان ، خدمات خود را درزمینه ی باربری، جابه جایی و بسته بندی با کیفیت بالا و کاملا حرفه ای با پرسنل مجرب ارائه می دهد.

اتوباربری میرداماد با تکیه بر کادر فنی و خودروهای مجهز بصورت تمام وقت و همه روزه آماده خدمات رسانی به مشتریان خود و همشهریان عزیز و محترم در راستای انجام هر چه بهتر و سریعتر خدمات حمل و نقل درون شهری و برون شهری میباشد.


دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸
اتوبار شعبه غرب : 44362933    /    09192427871
شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ