باربری شاهین:

محله شاهین در شمال منطقه 5شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله از شمال با بزرگراه شهید آبشناسان (ایران خودرو) و محله شهرک المهدی. از شرق با بزرگراه شهید ستاری و محله پونک شمالی، از جنوب با بزرگراه شهید همت و محله جنت آباد جنوبی و از غرب با بلوار شاهین و محله جنت آباد مرکزی همسایه میگردد.
باربری شاهین با کادری مجرب و نیروی متخصص در حمل اثاثیه با دارابودن  وسیله های بسته بندی مطمئن با تضمین جابه جایی سالم اماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان گرامی می باشد.
اتوباربری میرداماد با تکیه بر کادر فنی و خودروهای مجهز بصورت تمام وقت و همه روزه آماده خدمات رسانی به مشتریان خود و همشهریان عزیز و محترم در راستای انجام هر چه بهتر و سریعتر خدمات حمل و نقل درون شهری و برون شهری میباشد.

باربری شاهین یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین ارگان های حمل و نقل در کشور بوده که دارای ناوگان بین المللی و ماشین های به روز و مجهز به  GPS  برای ردیابی، و پرسنلی جهت خدمات مختلف بسته بندی، جابه جایی، حمل و ... که تمامی ترکیب ها زیر نظر مشتری می باشد. اتوبار می کوشد تا یک حمل و نقل هوشمند و مقرون به صرفه را برای مشتریان عزیز ایجاد نماید.
باربری شاهین آماده ی ارائه ی مشاوره در زمینه ی حمل و نقل و باربری بوده تا جابه جایی با بهترین حالت ممکن صورت بگیرد و از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه باشد.
شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، پرسنل مجرب و با تجربه در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی خدمت رسانی به تمامی ارگان های دولتی و غیر دولتی، ادارات، منازل جهت حمل و نقل  انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .
باربری شاهین به صورت شبانه روزی در خدمت مردم بوده و آماده ی هرگونه خدمات باربری درون شهری و برون شهری همراه با بیمه نامه معتبر در تمامی مسیرهای جاده ای، ریلی، هوایی می باشد.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸
اتوبار شعبه غرب : 44362933    /   09192427871
شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.    

باربری تهران

پرسش و پاسخ