باربری سهروردی : 88784368

با توجه به اهمیت بالای حمل و نقل و باربری درون شهری در جهان امروز شرکت باربری میرداماد به جهت آسودگی مشتریان همیشگی خود و سهولت دسترسی آنان به اظاعات، تصمیم به ارائه بخش کوچکی از فعالیت های باربری درون شهری شرکت در مناظق چند گانه ی کلان شهر تهران کرده است.

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

خیابان سهروردی یکی از خیاباهای تهران است که در منطقه ۷ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان از محدوده پل سید خندان در شمال آغاز شده و به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می‌شود.

باربری سهروردی :88784368

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۱ مورد

صابری از سهروردی - 1394/09/15

با عرض سلام به مدیریت محترم باربری سهروردی صابری هستم برای جمعه ده صبح کامیونت می خوام با پنج کارگر خواهشا از کارگرهای ماهر باربری بفرستید با تشکر از کارکنان محترم باربری سهروردی


پاسخ مدیر سایت

ما هم کارکنان اتوبار تهران سهروردی از شما سپاسگزاریم که با ما تماس گرفتید شم لطف کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید تا کارهای لازمه انجام بشه

پرسش و پاسخ