باربری سعادت آباد:

باربری سعادت آباد که یکی از پیشرفته ترین و مهم ترین شعبه های باربری میرداماد است از سال تاسیس شرکت تا کنون به عنوان بهترین باربری شناخته شده و با دارا بودن ماشین های باربری تحت وب  و پرسنل مجرب در تمامی امور اعم از بسته بندی، حمل و نقل، جابه جایی و حتی چیدمان نهایی منزل و محل کار، حامی شما بوده و یاریتان خواهد کرد.

تعداد ماشین های باربری  میرداماد و تعداد پرسنل مجرب و با سابقه در تمامی شعبه های باربری نشان از قدرت و اعتبار و قوی بودن این شرکت در تمامی زمینه های بسته بندی، جابه جایی، حمل و نقل و  باربری درون شهری و برون شهری است.

باربری سعادت آباد دارای بیمه ی حمل کالا یا همان بیمه باربری می باشد که مانند سایر بیمه های اموال تابع اصل غرامت است. در بیمه حمل و نقل خسارت بر حسب قیمت مال در مقصد محاسبه می شود.

 بیمه ی باربری  که به دو نوع بیمه ی خارجی و داخلی تقسیم می شود، و بیمه ی داخلی تابع قوانین داخلی و مقررات بیمه مرکزی است در حالی که بیمه های خارجی از موازین بین المللی تبعیت می کند و باربری میرداماد نیز از قوانین مربوطه پیروی کرده و امانت دار اسباب و اثاثیه شما از شروع باربری تا اتمام آن است.

باربری میرداماد در تمامی حمل و نقل های شعبه اصلی و تمامی شعبه های دیگر از بیمه باربری استفاده می کند تا اسباب و اثاثیه ی مشتریان در برابر آسیب های احتمالی ایمن بوده و محافظت شود.

باربری سعادت آباد از بزرگترین و پیشرفته ترین شرکتهای باربری و حمل و نقل بوده که  دارای شبکه های باربری شهری تهران و دارای ناوگان بین المللی و ماشین های باربری مدرن و به روز و مجهز به GPS  (تکنولوژی ردیابی) و خدمات کاملا حساب شده و برنامه ریزی شده جهت رضایت مشتری و کیفیت کار شرکت می باشد.

سعادت‌آباد محله‌ای در منطقهٔ ۲ و اراضی شمیرانات می باشد که در شمال غرب تهران واقع شده‌است. سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی، خیابان‌های اصلی باربری سعادت آباد می باشند.بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل بوده و میدان کاج بعنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان این محله در میانه بلوار سعادت آباد واقع شده است.

دسترسی های محله سعادت‌آباد عبارتند از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد و بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

باربری سعادت آباد: 09192427871    /    44362934 / 22903202

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ