باربری رجایی:

این محله در منطقه 16 شهرداری تهران واقع شده و از جنوب با آزادگان و از غرب با اتوبان رجایی محدود می باشد. این محله ما بین محلات باغ آذری، تختی، خزانه، نازی آباد و یاخچی آباد واقع گردیده و در جنوب باغ آذری و شمال محله تختی قرار دارد.

بلوار دستواره و اتوبان آزادگان از دسترسی های اصلی این محله می باشند.

امروزه اسباب کشی و حمل و نقل به دغدغه های ما انسانها اضافه شده به طوری که خیلی از ماها هرساله باید به فکر جابه جایی باشیم و این اصلا کار آسان و راحتی نیست زیرا بیشتر ما در جهان امروز دارای شغل بوده و بیرون از خانه مشغول به کار هستیم پس در نتیجه اسباب کشی برای ما زحمت بسیار داشته و از جمله مشغله فکری های ما به شمار می آید.

شرکت باربری میرداماد فقط پیدا کردن محل مناسب را به شما می سپارد و مابقی کارها از بسته بندی اولیه گرفته تا جابه جایی و چیدمان نهایی را بر عهده می گیرد تا شما مشتریان نیز با خیالی آسوده به کارهای روزمره خود برسید.

باربری رجایی با دارا بودن پرسنل و نیروهای خانم و آقا به فکر آسودگی خاطر مشتریان بوده و تمامی پرسنل آماده به کار در باربری میرداماد با سلیقه و حساسیت تمام، همه ی امور را بر عهده گرفته و از صفر تا صد کارها را انجام می دهند.

برای راهنمایی بیشتر و انجام مشاوره که کاملا رایگان هم می باشد با باربری میرداماد تماس حاصل کرده و اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

همچنین ناگفته نماند شرکت باربری میرداماد تمامی کارها را زیر نظر مشتری و تمامی ترکیب ها را به درخواست و انتخاب مشتری انجام می دهد.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

 اتوبار رجایی : 44362933    /    09192427871

 شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ