باربری دولاب:

این منطقه که در شرق تهران قرار دارد دارای شش ناحیه و ۲۶ محله است که بیشترین محلات را در بین مناطق تهران به خود اختصاص داده است.

منطقه ۱۴ کنونی در شرق تهران، حد فاصل خیابان‌های هفده شهریور از غرب، خاوران از جنوب، بزرگراه بسیج از شرق و خیابان پیروزی از شمال قرار دارد. این منطقه در مجاورت مناطق ۱۲، ۱۳ و ۱۵ واقع گردیده است

دروازه دولاب، یکی از ۱۲ دروازه تهران در این منطقه قرار داشته است.

باربری دولاب  این اطمینان را به شما می دهد که لوازم با نهایت دقت و  کیفیت و بدون آسیب دیدگی جابه جا شود.

باربری دولاب ، با استفاده از سیستم های تحت وب آماده ارایه خدمات نوین حمل و نقلی می باشد. به صورت شبانه روزی در طول تمام روز اماده خدمت رسانی به تمام مردم تهران و ایران می باشد . اتوبارمیرداماد با شماره هایی که در سایت خود قرار داده است آماده ارایه خدمات اتوبار زمینی ، ریلی ، هوایی و دریایی می باشد. با بیمه نامه معتبرو عالی همراه با سیستم های مجهز حمل و نقلی.

شرکت حمل و نقل میرداماد در تمامی مناطق تهران دارای شعبه میباشد.این شرکت برای باربری سالم و با کیفیت اسباب و اثاثیه شما عزیزان تضمین میدهد.متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون، وانت و نیسان خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد۸

باربری دولاب:  44362934  / 09192427871

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۱ مورد

علی احمدی - 1396/11/05

سلام جناب خسته نباشید. شما فولکس ترانسپورتر وانت مسقف هم دارید یا خیر؟


پاسخ مدیر سایت

ضمن تشکر از شما که باربری میرداماد تماس گرفتید خدمتتون عرض کنم این وسیله نقلیه را در حال حاضر نداریم.

پرسش و پاسخ