باربری تهران پارس:

نام کوی بزرگی است که در شمال شرق شهر تهران، پایتخت ایران، واقع شده است.

این کوی بزرگ در شمال شرق تهران منطقه ۴ شهرداری تهران منطقه ۸ شهرداری تهران می‌باشد. از لحاظ مرزبندی با محلات اطراف، تهرانپارس از شمال با بزرگراه بابايي و خيابان استخر و محله قنات کوثر و، مجیدآباد و محله کوهسار، از جنوب با خیابان دماوند و محلات آشتیانی و سرخه حصار، از غرب با بزرگراه شهید باقری و کوی نارمک و اوقاف و از شرق با بلوار پروین و محله‌های جوادیه و گلشن (خاک سفید) همسایه است.همچنين شهرك حكيميه به لحاظ عرفي جز اراضي تهرانپارس محسوب ميشود . تهرانپارس به لحاظ آب و هوا داراي آب وهواي سردسير و مطبوع ميباشد .

اتوبار تهران پارس ، با استفاده از سیستم های تحت وب آماده ارایه خدمات حمل و نقلی می باشد. به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال خدمت خود را  به تمام مردم تهران و ایران می رساند .

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی، درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

باربری تهران پارس با در دست داشتن ماشین های به روز و مجهز و پرسنل حرفه ای از مرحله بسته بندی تا حمل کالا را برای شما بدون هیچ گونه آسیب دیدگی انجام می دهد.

و حمل و نقل را از درب منزل شما شروع و با انجام بسته بندی های اصولی وجابه جایی کار خود را به بهترین نحو انجام داده و به پایان می رسانند.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

اتوبار : 44362933    /    09192427871

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ