باربری اندرزگو:

باربری چیست و یک باربری مناسب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

منظور از باربری حمل و نقل و جابه جایی اسباب و اثاثیه منازل ، شرکتهای تجاری و اداری، ارگانهای دولتی و غیر دولتی و ... از محلی به محلی دیگر می باشد.

که در این بین باربری مستلزم این است تا کالاهای مورد حمل را با کیفیت حمل کرده و به سلامت به مقصد برساند.

یک باربری قابل اعتماد و خوب باید دارای ویژگی هایی از قبیل:

  • کیفیت جهت خدمات
  • ارائه راههای تخصصی و مناسب در راستای اعتماد مردم به شرکت باربری
  • مدیریت قوی، پرسنل زبده و کارآمد، رانندگان راه بلد و مجرب
  • داشتن اعتبار میان مردم
  • داشتن احساس مسئولیت پرسنل شرکت باربری، توانایی انجام کار،توجه به حفظ آرامش و توانایی کنترل خود و تحمل استرس
  • وجود صداقت و انعطاف پذیری

باشد و در راستای اعتماد مردم بکوشد. همچنین شرکت باربری مورد نظر باید انتقاد پذیر بوده و انتقادات و پیشنهادات مشتریان را بپذیرد و در جهت بهتر کردن باربری بکوشد.

فرق باربری و اتوبار:

دوکلمه ی باربری و اتوبار از لحاظ معنایی تفاوت چشمگیری با یکدیگر دارند ولی اغلب از باربری و اتوبار در خصوص حمل و نقل و جابه جایی استفاده می کنند.

باربری در واقع به تمامی شرکتهایی که توانایی حمل و نقل و جابه جایی هرگونه اثاثیه و کالا (اثاث منزل، ادارات، تمامی ارگانها، بیمارستانها، کارخانجات و ..) را داشته باشند گفته می شود.

ولیکن اتوبار در معنای کامل تر یعنی: حمل و نقل بسته بندی های متفاوت وسایل و کالاها، جابه جایی و چیدمان نهایی گفته می شود.

اکثریت شرکتهای اتوباربری توانایی حمل و نقل درون شهری و برون شهری را دارند.

باربری اندرزگو علاوه بر خدمات گفته شده دارای مجوز حمل و نقل بین المللی نیز بوده و با دارا بودن  بیمه نامه از شرکت بیمه و ماشین های دارای GPS و سیستم های تحت وب تمامی خدمات حمل و نقلی را انجام داده و از مسیرهای ریلی ، هوایی، دریایی برای بهتر انجام شدن حمل و نقل استفاده می کند.و با در نظر گرفتن بعد مسافت، زمان و نیز جنس کالا، وزن، ارتفاع را در نظر گرفته و از مبدا تا مقصد طی می کنند.

برای حمل و نقل های درون شهری و برون شهری ماشین های متفاوت جهت کالاهای متفاوت ( تجهیزات پزشکی، لوازم منزل، مواد غذایی) بر اساس انتخاب مشتری که موکت کاری شده و روباز یا مسقف هستند استفاده می شود.

محله اندرزگو:

این محله در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده و از جنوب با اتوبان صدر و در بخش دیگر با خیابان لواسانی، از شمال با نیاوران ، از غرب با دزاشیب و در بخشی با کامرانیه و از شرق با خیابان پاسداران محدود می باشد.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

باربری اندرزگو: 22900849 / 09122427871

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۲ مورد

رفیعی جم از اندرزگو - 1394/11/27

با سلام خدمت مسئولین محترم باربری اندرزگو ما برای پنج شنبه 4 تا کارگر بسته بندی میخوایم که لوازم بسته بندی هم با خودشون بیارند در ضمن بعد از بسته بندی هم به یاری خدا کامیون میخوایم با 4 کارگر لطف کنید برای اخر هفته ما را در نظر داشته باشید با تشکر


پاسخ مدیر سایت

از شما سپاسگزاریم که با باربری ما تماس گرفتید وبه ما اعتماد کردید و حمل اثاث منزلتون را به ما سپردید با تشکر

ساناز از اندرزگو - 1394/09/27

با عرض سلام و خسته نباشید به مدیریت اتوبار اندرزگو ما یک کامیون بدون کارگر میخواهیم ایا برای باربری اندرزگو امکانش هست ؟


پاسخ مدیر سایت

بله از نظر اتوباراندرزگو هیچ مشکلی نیست باربری اندرزگو شبانه روز در خدمت همشهریان گرامی میباشد

پرسش و پاسخ