باربری امیر آباد : 88784368   

انسان ها طبیعتا بعد از مدتی در یک محل یا وابسته آن منطقه می شوند یا از آن دلزده می شوند، یا این که مجبورند اسباب کشی کنند. در این میان نقش باربری ها کاملا نمایان می شود. بسته بندی و حمل لوازم منزل و دفتر کارمان آنقدر مشکل است که حتی فکر کردن به آن ما را از کارهای دیگرمان هم دلسرد می کند. ما در باربری میرداماد-شعبه امیرآباد آماده ایم تا از میان انبوه کارهای تغییر مکان زندگی فقط پیدا کردن محل جدید را به شما بسپاریم.از صفر تا صد بسته بندی و حمل لوازم خانه شما را به عهده می گیریم و با کارگران حرفه ای و ورزیده و با نهایت دقت و به صرفه ترین قیمت این اتفاق را رقم می زنیم.

به دلیل وسعت یافتن روز افزون جغرافیای شهری ، حمل و نقل و باربری در جهان امروز موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت است . به همین منظور، شرکت باربری میرداماد به جهت سهولت در انجام کار همراهان همیشگی خود ، اقدام به معرفی فعالیت های اتوبار درون شهری خود در مناطق چند گانه ی تهران بزرگ ، به صورت مختصر کرده است .

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی، درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

اَمیرآباد یکی از محله های شهر تهران است. امیرآباد در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده و نام خیابان اصلی آن خیابان کارگرشمالی (خیابان امیرآباد) است.
بیمارستان شریعتی در امیرآباد . امیرآباد از سوی شرق به بزرگراه کردستان و محله یوسف‌آباد، از سوی غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ده ونک و از سوی جنوب به بلوار کشاورز محدود می‌شود.

باربری امیر آباد : 88784368

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ