areacargo bg

باربری ميرداماد

22900849 - 021

44449118- 021

loc icon

باربری الهیه

باربری الهیه

باربری ميرداماد

22900849 - 021

44449118- 021

loc icon

باربری الهیه

باربری الهیه

باربری الهیه:

باربری میرداماد با سالها سابقه ی درخشان و اعتبار در امر باربری و حمل و نقل با حضور فعال و درخشان خود در شعبه های مختلف از جمله شعبه ی باربری الهیه در تهران خدمت رسان و ارائه دهنده ی تمامی خدمات اتوبار، باربری، حمل و نقل و انتقال بار به تمامی نقاط کشور با بیمه، به صورت شبانه روزی می باشد.

هم چنین لازم به یادآوری است که باربری میرداماد طی سالها خدمت در این امر و دارا بودن ماشین های به روز و مجهز و موکت کاری شده و سرویس های مجهز باربری در تهران شناخته شده و بسیار نامدار است.

باربری میرداماد دارای پرسنل خانم و آقا برای بسته بندی، جابه جایی و چیدمان نهایی بوده و برای حمل و نقل نیز دارای نیروهای آقا می باشد که تمامی پرسنل دارای تجربه و حرفه ی لازم جهت امور مربوطه می باشند و با ذوق و سلیقه ی تمام و با حساسیت بسیار شما را از مرحله ی بسته بندی تا چیدمان نهایی همراهی می کنند.

برای داشتن یک حمل و نقل خوب و مناسب بهتر است باربری الهیه را فراموش نکنید و جابه جایی اسباب و اثاثیه و کالاهای خود را با خاطری آسوده به ما بسپارید تا کیفیت را تجربه کنید.

باربری میرداماد با در نظر گرفتن رضایت خاطر و حقوق مشتریان در این جهت کوشیده و باربری معقول و به صرفه ای را برای مشتریان ایجاد می کند.

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران می باشد که در منطقه ۱ تهران واقع شده است. در اطراف منطقه الهیه، بزرگراه‌های زیادی وجود دارد که رفت وآمد در منطقه را آسان می‌کند. همچنین ساختمان‌های دیپلماتیک زیادی که محل اقامت اتباع خارجی است در این منطقه وجود دارد مانند سفارتخانه‌های سوئیس، دانمارک، بلژیک، فنلاند، مالزی، مصر، باغ سفارت روسیه، باغ سفارت آلمان و باغ سفارت ترکیه. باغ های معروفی در این محله وجود دارد از جمله باغ‌های معروف و بزرگ الهیه که می توان نام برد باغ شرکت نفت ، باغ سفارت آلمان و... می باشد.

در اطراف محله الهیه، بزرگراه‌های زیادی وجود دارد که رفت وآمد در این محله را تسهیل می کند مانند اتوبان صدر و اتوبان مدرس، اما به طور کلی این محله دارای ترافیک نسبتا سنگینی می باشد. البته نقش خیابان شریعتی را هم در دسترسی این محله نباید نادیده گرفت.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

باربری الهیه:  22903202   / 09192427871

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

ثبت پرسش جدید

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی را وارد کنید
شماره همراه را وارد کنید یا شماره همراه صحیح نیست
متن را وارد کنید
fast-call