اتوبار شمیرانات:

يكی از شهرستان های استان تهران است كه در دامنه‌های البرز جنوبی قرار گرفته است. شمیران در مجاورت شهر تهران و در شمال و شمال شرق آن قرار دارد. این شهرستان از شهر شمیران (شامل تمامی منطقه ۱ شهرداری تهران، بخش اعظم از منطقه ۳ و شرق و شمال منطقه ۲) و بخش‌های لواسانات و رودبارقصران تشكيل می‌شود. به علت گسترش تدریجی شهر تهران، شمیران در شهر تهران ادغام شده و تحت نظارت مناطق ۱ و ۲ و ۳ شهرداری تهران اداره می‌شود.

اتوبار شمیرانات حمل و نقل را از درب منزل شما شروع و با انجام بسته بندی های اصولی وجابه جایی کار خود را به بهترین نحو انجام داده و به پایان می رسانند.

اتوبار شمیرانات یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین ارگان های حمل و نقل در کشور بوده که دارای ناوگان بین المللی و ماشین های به روز و مجهز به  GPS  برای ردیابی، و پرسنلی جهت خدمات مختلف بسته بندی، جابه جایی، حمل و ... که تمامی ترکیب ها زیر نظر مشتری می باشد. اتوبار می کوشد تا یک حمل و نقل هوشمند و مقرون به صرفه را برای مشتریان عزیز ایجاد نماید.

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، پرسنل مجرب و با تجربه در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی خدمت رسانی به تمامی ارگان ها ی دولتی و غیر دولتی، ادارات، منازل جهت حمل و نقل  انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

شرکت باربری شمیرانات با امکان صدور بار نامه ی معتبر و بیمه نامه و تحویل آن به مشتری قبل از بارگیری اسباب و اثاثیه، در قبال سلامت اسباب شما مسئول و مامور است.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

اتوبار : 44362933    /   22900849  /09192427871

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۱ مورد

سادات از شمیرانات - 1395/02/07

سلام و ارزوی سلامتی بنده سادات هستم از شمیرانات عرض کنم خدمتتون برای روز جمعه اسباب کشی داریم به همین علت متصدی اوقات شریفتان شدم دوتا کامیون میخوایم با 8 تا کارگر با اخلاق مومن اتوبارتون محبت کنید برامون رزرو فرمایید با سپاس و قدر دانی


پاسخ مدیر سایت

ما هم سلام و عرض ادب داریم خدمت اقای سادات عزیز از اینکه به اتوبار شمیرانات اعتماد کردید از شما بسیار ممنونیم و مطمئن باشید که از کارگرهای خوب اتوبار خدمتتون میفرستیم شما فقط لطف کنید با دفتر اتوبار تماس بگیرید ادرس و زمان بارگیری را اعلام فرمایید با تشکر

پرسش و پاسخ