اتوبارسعادت آباد:

سعادت‌آباد محله‌ای در منطقهٔ ۲ و اراضی شمیرانات می باشد که در شمال غرب تهران واقع شده‌است. سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی، خیابان‌های اصلی سعادت آباد می باشند.بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل بوده و میدان کاج بعنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان این محله در میانه بلوار سعادت آباد واقع شده است.

دسترسی های محله سعادت‌آباد عبارتند از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد و بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد.

یک باربری مناسب باید دارای ویژگی هایی از قبیل کیفیت، بیمه نامه، بارنامه و یکسری خدمات از قبیل بسته بندی، حمل و نقل مناسب ، پرسنل کارآزموده و ماهر و ... باشد تا مشتری بتواند با اعتماد و رضایت خاطر به باربری اعتماد کند و همچنین اتوبار بتواند اعتبار کسب کرده و به هدف و خدمت رسانی خود توسعه دهد.

شرکت باربری سعادت آباد با امکان صدور بار نامه ی معتبر و بیمه نامه و تحویل آن به مشتری قبل از بارگیری اسباب و اثاثیه، در قبال سلامت اسباب شما مسئول و مامور است.

اتوبار سعادت آباد یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین شبکه های حمل و نقل در ایران است. باربری سعادت آباد دارای ناوگان بین المللی از جمله کامیون های مدرن و مجهز به تکنولوژی GPS ردیابی، خدمات برنامه ریزی شده و حساب شده دارد، که با استفاده از همه ی ترکیب های مورد نظر جهت رضایت مشتری از حمل و نقل می کوشد تا یک حمل و نقل با کیفیت و مقرون به صرفه را برای همشهریان محترم ایجاد نماید.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

اتوبار: 09192427871    /    44362934 / 22903202

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۲ مورد

سلطانی - 1395/02/07

با سلام و خسته نباشید به کارمندان اتوبار سعادت اباد ایا شروع سه ساعت از درب منزل مشتری محاسبه میشه یا حرکت کامیون از دفتر اتوبار؟


پاسخ مدیر سایت

ضمن تشکر از جناب سلطانی که به اتوبار ما ایمیل زدند عرض کنم خدمتتون که از درب منز ل مشتری ساعت زده میشه با تشکر

صفری - 1395/02/06

سلام و خسته نباشید صفری هستم از شهران خواستم تشکر کنم از مدیریت باربری سعادت اباد به خاطر کارگرهای خوب و کاری ما که خیلی راضی بودیم از کارشون بدون هیچ شکستگی به نحو احسن اثاثیه منزل ما را جابجا کردند واقعا خسته نباشید


پاسخ مدیر سایت

ما هم از شما سپاسگزاریم که به باربری ما اعتماد کردید و جابجایی اثاثیه منزلتون را به باربری ما سپردید

پرسش و پاسخ