اتوبار بیهقی:

اتوبار بیهقی یکی از چند باربری دارای مجوز برای فعالیت می باشد و همین امر دلیل اعتماد بیشتر مردم به این شرکت شده است. ما نهایت سعی خود را می کنیم تا حمل و نقل اثاثیه منزل را با دقت فراوان و بدون خرابی و ضرب دیدیگی با کارگران ماهر انجام دهیم. با ما تماس بگیرید

اتوبار در محدوده بیهقی؛

خیابان آفریقا از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پارکینگ بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه می‌یابد. این بزرگراه پس از یک پیچش به سوی شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس گذشته و در یک سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در محله الهیه، پایان می‌یابد.

شرکت اتوباربری میرداماد در تمامی مناطق تهران دارای شعبه میباشد.این شرکت برای حمل و نقل سالم و با کیفیت اسباب و وسایل شما عزیزان تضمین میدهد.متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون، وانت و نیسان خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی،  درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸

اتوبار بیهقی:  88600294   /09192427871

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ