اتوبار امیر آباد:

این محله در منطقه 6 تهران واقعه شده و از شمال با بزرگراه حکیم، از غرب به اتوبان چمران ، از شرق با اتوبان کردستان و از جنوب با خیابان شهید گمنام و بخش هایی از خیابان فاطمی محدود شده است.

خیابان امیرآباد اتوبان های چمران و حکیم از دسترسی های اصلی این محله می باشد

شرکت باربری امیرآباد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی ارائه ی خدمات به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، دولتی  وبیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط تهران و ایران می باشد .

یک باربری مناسب باید دارای ویژگی هایی از قبیل کیفیت، بیمه نامه، بارنامه و یکسری خدمات از قبیل بسته بندی، حمل و نقل مناسب ، پرسنل کارآزموده و ماهر و ... باشد تا مشتری بتواند با اعتماد و رضایت خاطر به باربری اعتماد کند و همچنین باربری بتواند اعتبار کسب کرده و به هدف و خدمت رسانی خود توسعه دهد.

اتوبار امیر آباد همواره و در همه حال در کنار مشتریان عزیز است تا حمل اثاثیه خود را از مبدا شروع کرده و به مقصد برسانند در این میان باربری  رضایت و آرامش خاطر مشتری  را در نظر گرفته و برای حفظ کیفیت و اعتبار شرکت می کوشد.

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد 8

اتوبار : 44362933    /    09192427871

شعار ما  : اطمینان ، آسایش ، آرامش و جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۳ مورد

ملیحه - 1394/11/11

برای اثاث کشی اپارتمان در امیر اباد از طبقه دوم به طبقه چهارم کوچه به کوچه یک کامیون با سه کارگر چه قدر میشود


پاسخ مدیر سایت

کامیون در میاد 90000 هزار تومان و کارگر هم نفری 25000 هزار تومان

صبا علیزاده - 1394/10/15

منظورتون از خدمات باربری دقیقا چه محدوده از خدمات ؟


پاسخ مدیر سایت

دقیقا سئوالتون متوجه نشدم از بابت خدماتی که باربری ارایه میده بسته بندی لوازم جابجایی لوازم سنگین مثل یخچال ساید یا پیانو یا گاو صندوق یا دستگاههای سنگینه شرکتها که کارگرهای اتوبار انجام میدند

محمدی از امیر اباد - 1394/10/01

با سلام وعرض ادب به باربری امیر اباد برای یک واحد نود متری از طبقه دوم به سوم چند تا کارگر احتیاج است با تشکر از باربری امیر اباد


پاسخ مدیر سایت

معمولا در اتوبار امیر اباد ما برای مشتریهامون چهار نفر کارگر اکیپ میکنیم تا به ساعت اضافی نکشه

پرسش و پاسخ