تلفن :  ۲ و ۲۲۹۰۳۳۰۱ - ۴ و ۴۴۳۶۲۹۳۳ - ۲۲۹۰۹۱۸۹ (۰۲۱)

شاید شما هم جزو آن دسته ی بزرگ از مردم باشید که به محض شنیدن اسم اسباب کشی یا باربری دچار استرس می شوید ، راه کار چیست ؟!

اسباب کشی از جمله واژه هایی است که میتوانیم بگوییم تقریبا همه ی ما کم یا بیش با آن آشناییت داریم و برای یک بار هم که شده در طول زندگی مان مجبور به اسباب کشی کردن شده ایم . جمع آوری وسائل ، بسته بندی ، و حمل آن ها تا مقصد ؛ به طور صحیح و سالم از گذشته تا به امروز اسباب کشی را امری بسیار مشقت بار برای خانواده ها و به خصوص خانم ها کرده است ، اما با وجود تمام این مشکلات و سختی ها به هر حال تعداد بسیاری از مردم کشور سالیانه و یا حتی ماهیانه مجبور به انجام آن و رفتن به مکانی جدید هستند ، با این حال چاره چیست ؟؟

از این رو شرکت باربری شهرستان برای سهولت در انجام اسباب کشی و حمل و نقل بار مشتریان خود دست به ارائه ی خدمات مفیدی در این زمینه زده است . به طور مثال چگونگی بسته بندی بار به نحوی که اثاثیه هنگام جابه جایی تا رسیدن مقصد دچار صدمه نشوند امری بسیار مهم در اسباب کشی است که شرکت اتوبار میرداماد برای آرامش خاطر و جلوگیری از ضرر و زیان شما مشتریان عزیز هنگام اسباب کشی با قیمتی مقرون به صرفه این خدمت را ارائه داده است و با جلب اطمینان خاطرتان ، شما را در روز های سخت اسباب کشی همراهی میکند .

خدمات قابل ارائه به شما مشتریان عزیز توسط شرکت باربری میرداماد :

1. بسته بندی وسائل ظریف و شکستنی مانند ظروف داخل بوفه ، کریستال ها و ... با استفاده از کارتن های 5 لایه به مقاومتی بسیار بالا

2. استفاده از استرچ رپ «سلفون» ، چسب اسکات پهن ، وکیوم بزرگ 90 متری شامل بابل رپ «فوم ضربه گیر» در بسته بندی

3. ارائه ی کارتن رگال دار(مشابه یک کمد کوچک که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار) برای تمیز و مرتب جابه جا شدن و آسیب ندیدن لباس های مجلسی شما

4. ساک رختخواب

5. لایف پک ، برای تمیز و مرتب جابه جا کردن لباس ها با ظرفیت 2 تا 3 کشو لباس

6. حمل و نقل جهیزیه نوعروسان به مطمئن ترین شیوه ی ممکن

 

دفتر مركزي : تهران - بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر - پاساژ آرش - واحد ۸                                                  

تلفن :  ۲ و ۲۲۹۰۳۳۰۱ - ۴ و ۴۴۳۶۲۹۳۳ - ۲۲۹۰۹۱۸۹ (۰۲۱)

 

باربری تهران

پرسش و پاسخ