باربری میرداماد : 22900849

به هنگام انجام پروسه باربری قبل از پرداختن به هر موضوعی ، حائز اهمیت ترین مسئله که باید به آن بسیار توجه داشت گزینش و انتخاب صحیح شرکت باربری است که همراه تک تک لحظات سخت جا به جایی ما هست . یک شرکت باربری خوب باید ؛ وظیفه شناس ، ایمن و مسئولیت پذیر باشد تا با دارا بودن این ویژگی ها بتواند دغدغه های ذهنی شما را طی انجام این کار دشوار به حداقل برساند و این اطمینان را در شما بوجود بیاورد که اسباب و اثاثیه تان در سلامت کامل به مقصد مورد نظرتان خواهند رسید. باربری میرداماد با پیشینه ای درخشان ، ممتاز و با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده ی ارائه این خدمت به شما مشتریان محترم می باشد .

با توجه به اهمیت بالای حمل و نقل و باربری درون شهری در جهان امروز شرکت باربری میرداماد به جهت آسودگی مشتریان همیشگی خود و سهولت دسترسی آنان به اظاعات، تصمیم به ارائه بخش کوچکی از فعالیت های باربری درون شهری شرکت در مناظق چند گانه ی کلان شهر تهران کرده است.

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

بلوار میرداماد از سوی شرق به خیابان شریعتی (کوروش کبیر یا جاده قدیم شمیران پیشین) و از سوی غرب به خیابان ولی‌عصر (پهلوی پیشین) منتهی می‌شود. راه‌های اصلی متقاطع با این خیابان عبارتند از بزرگراه آفریقا (جردن)، بزرگراه مدرس و خیابان نفت. بلوار میرداماد در بخش شرقی خود از میدانی به نام میدان مادر (محسنی) می‌گذرد. در تقاطع بزرگراه مدرس و بلوار میرداماد بخشی از این خیابان از پلی روگذر به نام پل میرداماد می‌گذرد.

باربری میرداماد : 22900849

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ