باربری سعادت آباد:22903202

باربری سعادت آباد زیر نظر اتوبار میرداماد آماده مشاوره رایگان قبل از انجام کار و بعد انجام حمل و نقل لوازم منزل و دفتر کار شما با قیمت به صرفه و کارگران ماهر از صفر تا صد بسته بندی تا چینش لوازم می باشد. با ما تماس بگیرید.

به دلیل وسعت یافتن روز افزون جغرافیای شهری ، حمل و نقل و باربری در جهان امروز موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت است . به همین منظور، شرکت باربری میرداماد به حهت سهولت در انجام کار همراهان همیشگی خود ، اقدام به معرفی فعالیت های اتوبار درون شهری خود در مناظق چند گانه ی تهران بزرگ ، به صورت مختصر کرده است .

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

 

همچنین  خدمات بسته بندی لوازم را نیز با کیفیت بالا انجام می دهیم. یکی از مناطق پر کارترین مناطق این اتوبار سعادت آباد می باشد، این منطقه از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به بزرگراه یادگار امام و از غرب به بلوار فرحزادی متصل است، قسمت کوی فراز و بهرود در شمال سعادت آباد در دامنه کوه واقع هستند. قدیمی ترین میدان این منطقه میدان کاج است.

باربری سعادت آباد:22903202

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ