اتوبار تجریش : 22900849 - 22903202

اتوبار تجریش – باربری تجریش

تجریش : اتوبار تجریش باربری تجریش در شمال جغافیایی تهران است و معروف است به قله تهران ارتفاع از سطح دریا 1600 متر است امکان مهم این منطقه عبارتند از : مسجد همت ،امام زاده صالح (ع)، بازار تجریش، بنیاد شهید شمیرانات، مرکز خرید تندیس ، سازمان تامیین اجتماعی تجریش، مرکز خرید ارک تجاری تجریش ، در واقع در دامنه های رشته کوه البرز است جمعیت شهر تجریش در سال 1335 برابر با 525/26 تن بود. نقطه پایانی خیابان ولیعصر متصل می شود به میدان تجریش بانک کشاورزی در بین همین میدان تجریش موجود می باشد فست فود های زیادی این منطقه را احاطه کرده است .

اتوبار تجریش یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین شبکه های حمل و نقل زمین در ایران ، تجریش است. باربری تجریش دارای ناوگان بین المللی از جمله کامیون های مدرن و مجهز به تکنولوژی GPS ردیابی، خدمات برنامه ریزی شده و حساب شده و هاب ترمینال استراتژیک واقع، که با استفاده از همه ی ترکیب های مورد نظر جهت رضایت مشتری از حمل و نقل اتوبار تجریش می کوشد یک جایگزین حمل و نقل هوشمند و مقرون به صرفه را برای همشهریان محترم خودمان ایجاد نماییم.

 

اتوبار تجریش - باربری تجریش -حمل و نقل همراه با آسایش و رفاه

اتوبار تجریش حمل و نقل خود از درب منزل شما شروع و با انجام بسته بندی های اصولی و عالی و حرفه ای حمل کالا رو به ماشین آلات خود که خاور های روباز یا مسقف ک به انتخاب مشتری می باشد و خاور های موکت کاری شده اینم به انتخاب مشتری می باشد که باید در موقع تماس با اتوبار تجریش ، باربری تجریش اعلام بفرماید . از تجریش به تمام نقاط تجریش و ایران از شمال تجریش به شمال ایران ، از تجریش به جنوب ایران از تجریش به غرب ایران ، از تجریش به شرق ایران ، از تجریش به شمال غرب ایران ، از تجریش به شمال شرق ایران ؛ از تجریش به جنوب شرق ایران ، از تجریش به جنوب غرب ایران همه و همه با اتوبار تهران. با مجوز رسمی از اتحادیه – با سالها تجربه و سابقه در امر اتوبار

اتوبار تجریش - باربری تجریش - شبکه فناوری کاملا یکپارچه

اتوبار تجریش ، با استفاده از سیستم های تحب وب آماده ارایه خدمات نوین حمل و نقلی می باشد. به صورت شبانه روزی در طول تمام روز اماده خدمت رسانی به تمام مردم تجریش و ایران می باشد . اتوبار تجریش ، باربری تجریش با شماره هایی که در سایت خود قرار داده است اماده ارایه خدمات اتوبار و ریلی و هوایی می باشد. با بیمه نامه معتبرو عالی همراه با سیستم های مجهز حمل و نقلی.

 

اتوبار تجریش - باربری تجریش - انواع روش های حمل و نقل و مشاوره

اتوبار تجریش آماده ی مشاوره ی شما در زمینه اتوبار و حمل بار و اینکه با چه سیستمی صورت گیرد که هم بهترین حالت ممکن اتفاق بیافتد و هم اینکه از نظر هرینه برای شما صرفه جویی صورت گیرد. می توانید حالت های مختلف حمل و نقل را با صحبت هایی که ما انجام می دهیم انتخاب نمایید. به عنوان یک ارائه دهنده راه حل های جامع حمل و نقل، ما می توانیم حالت های حمل و نقل برای محصولات خود را مخلوط برای رسیدن به خانه به راحتی و با کمترین هزینه را پیشنهاد دهیم. مانند هوا دریا، هوا زمین، دریا زمین و غیره حمل و نقل معین بین ثابت شده است که مقرون به صرفه و یک راه حل ابتکاری برای خطوط تولید خاص با یک سرویس و تحویل سیستم برجسته به بوت.

اتوبار تجریش با توجه به نیاز شما عزیزان اقدام به تاسیس شعب مختلف در سطح شهر نموده است تا با یک تماس در اسرع وقت در خدمت شما باشد، ما به شما این اطمینان را می دهیم که اثاثیه منزل یا محل کار شما را با دقت فراوان و بدون زدگی و خرابی آنها در حین حمل و نقل جابجا کرده و اسباب کشی شما را راحت می کنیم.

باربری میرداماد با در دست داشتن ماشین های مدل بالا و کارگران حرفه ای از مرحله بسته بندی تا حمل کالا را برای شما انجام می دهد.

تجریش مرکز شهرستان شمیرانات و یکی از محله های تهران هم به مار می آید.میدان اصلی این منطقه به نام میدان تجریش در انتهای خیابان ولیعصر(عج) قرار دارد و یکی از مناطق تجاری و شلوغ تهران به شمار می ورد که دارای بازار قدیمی است. امامزاده صالح نیز در حوالی میدان اصلی این منطقه قرار دارد.

اتوبار تجریش : 22900849- 22903202

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۱ مورد

رسولی از جنت اباد - 1395/02/07

یک سئوال داشتم از مدیریت اتوبار تجریش این بود که آیا شما در غرب تهران هم شعبه دارید؟


پاسخ مدیر سایت

بله به سئوال خوبی اشاره فرمودید اتوبار تجریش که از شعبات اتوبار میرداماد میباشد هم در غرب شعبه دارد هم در شمال هم در مرکز در خدمت همشهریان گرامی

پرسش و پاسخ