اتوبار امیر آباد : 88784368

به دلیل وسعت یافتن روز افزون جغرافیای شهری ، حمل و نقل و باربری در جهان امروز موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت است . به همین منظور، شرکت باربری میرداماد به حهت سهولت در انجام کار همراهان همیشگی خود ، اقدام به معرفی فعالیت های اتوبار درون شهری خود در مناظق چند گانه ی تهران بزرگ ، به صورت مختصر کرده است .

شرکت باربری میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، کارگران ماهر و با تجربه و .. در زمینه ی بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به : شرکت های تجاری ، خدماتی ، غیر دولتی ، دولتی درمانگاه ها و بیمارستان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

اَمیرآباد یکی از محله های شهر تهران است. امیرآباد در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده و نام خیابان اصلی آن خیابان کارگرشمالی (خیابان امیرآباد) است.
بیمارستان شریعتی در امیرآباد . امیرآباد از سوی شرق به بزرگراه کردستان و محله یوسف‌آباد، از سوی غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ده ونک و از سوی جنوب به بلوار کشاورز محدود می‌شود.

اتوبار امیر آباد : 88784368

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۳ مورد

ملیحه - 1394/11/11

برای اثاث کشی اپارتمان در امیر اباد از طبقه دوم به طبقه چهارم کوچه به کوچه یک کامیون با سه کارگر چه قدر میشود


پاسخ مدیر سایت

کامیون در میاد 90000 هزار تومان و کارگر هم نفری 25000 هزار تومان

صبا علیزاده - 1394/10/15

منظورتون از خدمات باربری دقیقا چه محدوده از خدمات ؟


پاسخ مدیر سایت

دقیقا سئوالتون متوجه نشدم از بابت خدماتی که باربری ارایه میده بسته بندی لوازم جابجایی لوازم سنگین مثل یخچال ساید یا پیانو یا گاو صندوق یا دستگاههای سنگینه شرکتها که کارگرهای اتوبار انجام میدند

محمدی از امیر اباد - 1394/10/01

با سلام وعرض ادب به باربری امیر اباد برای یک واحد نود متری از طبقه دوم به سوم چند تا کارگر احتیاج است با تشکر از باربری امیر اباد


پاسخ مدیر سایت

معمولا در اتوبار امیر اباد ما برای مشتریهامون چهار نفر کارگر اکیپ میکنیم تا به ساعت اضافی نکشه

پرسش و پاسخ